Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Gülsuyu Carrier Servisi

Gülsuyu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Gülsuyu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Gülsuyu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Gülsuyu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Gülsuyu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Gülsuyu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Gülsuyu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Gülsuyu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Gülsuyu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Gülsuyu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Gülsuyu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Gülsuyu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Gülsuyu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Gülsuyu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Gülsuyu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Gülsuyu Carrier Küçük Ev Aletleri - Gülsuyu Carrier Beyaz Eşya - Gülsuyu Carrier Buzdolabı - Gülsuyu Carrier Derin Dondurucu - Gülsuyu Carrier Çamaşır Makinesi - Gülsuyu Carrier Kurutma Makinesi - Gülsuyu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Gülsuyu Carrier Bulaşık Makinesi - Gülsuyu Carrier Fırın - Gülsuyu Carrier Mikrodalga Fırın - Gülsuyu Carrier Ocak - Gülsuyu Carrier Set Üstü Ocak - Gülsuyu Carrier Seramik ocak - Gülsuyu Carrier Aspiratör - Gülsuyu Carrier Set Üstü Fırın - Gülsuyu Carrier Su Arıtma Cihazı - Gülsuyu Carrier Ankastre Ürünler - Gülsuyu Carrier Ankastre Fırınlar - Gülsuyu Carrier Ankastre Ocaklar - Gülsuyu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Gülsuyu Carrier Ankastre Aspiratörler - Gülsuyu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Gülsuyu Carrier Davlumbazlar - Gülsuyu Carrier Televizyonlar - Gülsuyu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Gülsuyu Carrier Isıtıcılar - Gülsuyu Carrier Klima - Gülsuyu Carrier Elektrikli Süpürge - Gülsuyu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP