Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Göztepe Carrier Servisi

Göztepe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Göztepe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Göztepe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Göztepe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Göztepe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Göztepe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Göztepe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Göztepe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Göztepe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Göztepe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Göztepe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Göztepe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Göztepe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Göztepe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Göztepe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Göztepe Carrier Küçük Ev Aletleri - Göztepe Carrier Beyaz Eşya - Göztepe Carrier Buzdolabı - Göztepe Carrier Derin Dondurucu - Göztepe Carrier Çamaşır Makinesi - Göztepe Carrier Kurutma Makinesi - Göztepe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Göztepe Carrier Bulaşık Makinesi - Göztepe Carrier Fırın - Göztepe Carrier Mikrodalga Fırın - Göztepe Carrier Ocak - Göztepe Carrier Set Üstü Ocak - Göztepe Carrier Seramik ocak - Göztepe Carrier Aspiratör - Göztepe Carrier Set Üstü Fırın - Göztepe Carrier Su Arıtma Cihazı - Göztepe Carrier Ankastre Ürünler - Göztepe Carrier Ankastre Fırınlar - Göztepe Carrier Ankastre Ocaklar - Göztepe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Göztepe Carrier Ankastre Aspiratörler - Göztepe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Göztepe Carrier Davlumbazlar - Göztepe Carrier Televizyonlar - Göztepe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Göztepe Carrier Isıtıcılar - Göztepe Carrier Klima - Göztepe Carrier Elektrikli Süpürge - Göztepe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP