Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Fındıklı Carrier Servisi

Fındıklı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Fındıklı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Fındıklı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Fındıklı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Fındıklı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Fındıklı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Fındıklı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Fındıklı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Fındıklı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Fındıklı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Fındıklı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Fındıklı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Fındıklı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Fındıklı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Fındıklı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Fındıklı Carrier Küçük Ev Aletleri - Fındıklı Carrier Beyaz Eşya - Fındıklı Carrier Buzdolabı - Fındıklı Carrier Derin Dondurucu - Fındıklı Carrier Çamaşır Makinesi - Fındıklı Carrier Kurutma Makinesi - Fındıklı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Fındıklı Carrier Bulaşık Makinesi - Fındıklı Carrier Fırın - Fındıklı Carrier Mikrodalga Fırın - Fındıklı Carrier Ocak - Fındıklı Carrier Set Üstü Ocak - Fındıklı Carrier Seramik ocak - Fındıklı Carrier Aspiratör - Fındıklı Carrier Set Üstü Fırın - Fındıklı Carrier Su Arıtma Cihazı - Fındıklı Carrier Ankastre Ürünler - Fındıklı Carrier Ankastre Fırınlar - Fındıklı Carrier Ankastre Ocaklar - Fındıklı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Fındıklı Carrier Ankastre Aspiratörler - Fındıklı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Fındıklı Carrier Davlumbazlar - Fındıklı Carrier Televizyonlar - Fındıklı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Fındıklı Carrier Isıtıcılar - Fındıklı Carrier Klima - Fındıklı Carrier Elektrikli Süpürge - Fındıklı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP