Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Feyzullah Carrier Servisi

Feyzullah Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Feyzullah Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Feyzullah Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Feyzullah Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Feyzullah Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Feyzullah Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Feyzullah Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Feyzullah Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Feyzullah Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Feyzullah Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Feyzullah Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Feyzullah Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Feyzullah Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Feyzullah Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Feyzullah Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Feyzullah Carrier Küçük Ev Aletleri - Feyzullah Carrier Beyaz Eşya - Feyzullah Carrier Buzdolabı - Feyzullah Carrier Derin Dondurucu - Feyzullah Carrier Çamaşır Makinesi - Feyzullah Carrier Kurutma Makinesi - Feyzullah Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Feyzullah Carrier Bulaşık Makinesi - Feyzullah Carrier Fırın - Feyzullah Carrier Mikrodalga Fırın - Feyzullah Carrier Ocak - Feyzullah Carrier Set Üstü Ocak - Feyzullah Carrier Seramik ocak - Feyzullah Carrier Aspiratör - Feyzullah Carrier Set Üstü Fırın - Feyzullah Carrier Su Arıtma Cihazı - Feyzullah Carrier Ankastre Ürünler - Feyzullah Carrier Ankastre Fırınlar - Feyzullah Carrier Ankastre Ocaklar - Feyzullah Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Feyzullah Carrier Ankastre Aspiratörler - Feyzullah Carrier Ankastre Davlumbazlar - Feyzullah Carrier Davlumbazlar - Feyzullah Carrier Televizyonlar - Feyzullah Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Feyzullah Carrier Isıtıcılar - Feyzullah Carrier Klima - Feyzullah Carrier Elektrikli Süpürge - Feyzullah Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ