Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Feneryolu Carrier Servisi

Feneryolu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Feneryolu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Feneryolu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Feneryolu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Feneryolu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Feneryolu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Feneryolu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Feneryolu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Feneryolu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Feneryolu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Feneryolu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Feneryolu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Feneryolu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Feneryolu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Feneryolu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Feneryolu Carrier Küçük Ev Aletleri - Feneryolu Carrier Beyaz Eşya - Feneryolu Carrier Buzdolabı - Feneryolu Carrier Derin Dondurucu - Feneryolu Carrier Çamaşır Makinesi - Feneryolu Carrier Kurutma Makinesi - Feneryolu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Feneryolu Carrier Bulaşık Makinesi - Feneryolu Carrier Fırın - Feneryolu Carrier Mikrodalga Fırın - Feneryolu Carrier Ocak - Feneryolu Carrier Set Üstü Ocak - Feneryolu Carrier Seramik ocak - Feneryolu Carrier Aspiratör - Feneryolu Carrier Set Üstü Fırın - Feneryolu Carrier Su Arıtma Cihazı - Feneryolu Carrier Ankastre Ürünler - Feneryolu Carrier Ankastre Fırınlar - Feneryolu Carrier Ankastre Ocaklar - Feneryolu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Feneryolu Carrier Ankastre Aspiratörler - Feneryolu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Feneryolu Carrier Davlumbazlar - Feneryolu Carrier Televizyonlar - Feneryolu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Feneryolu Carrier Isıtıcılar - Feneryolu Carrier Klima - Feneryolu Carrier Elektrikli Süpürge - Feneryolu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ