Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Fenerbahçe Carrier Servisi

Fenerbahçe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Fenerbahçe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Fenerbahçe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Fenerbahçe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Fenerbahçe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Fenerbahçe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Fenerbahçe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Fenerbahçe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Fenerbahçe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Fenerbahçe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Fenerbahçe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Fenerbahçe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Fenerbahçe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Fenerbahçe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Fenerbahçe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Fenerbahçe Carrier Küçük Ev Aletleri - Fenerbahçe Carrier Beyaz Eşya - Fenerbahçe Carrier Buzdolabı - Fenerbahçe Carrier Derin Dondurucu - Fenerbahçe Carrier Çamaşır Makinesi - Fenerbahçe Carrier Kurutma Makinesi - Fenerbahçe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Fenerbahçe Carrier Bulaşık Makinesi - Fenerbahçe Carrier Fırın - Fenerbahçe Carrier Mikrodalga Fırın - Fenerbahçe Carrier Ocak - Fenerbahçe Carrier Set Üstü Ocak - Fenerbahçe Carrier Seramik ocak - Fenerbahçe Carrier Aspiratör - Fenerbahçe Carrier Set Üstü Fırın - Fenerbahçe Carrier Su Arıtma Cihazı - Fenerbahçe Carrier Ankastre Ürünler - Fenerbahçe Carrier Ankastre Fırınlar - Fenerbahçe Carrier Ankastre Ocaklar - Fenerbahçe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Fenerbahçe Carrier Ankastre Aspiratörler - Fenerbahçe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Fenerbahçe Carrier Davlumbazlar - Fenerbahçe Carrier Televizyonlar - Fenerbahçe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Fenerbahçe Carrier Isıtıcılar - Fenerbahçe Carrier Klima - Fenerbahçe Carrier Elektrikli Süpürge - Fenerbahçe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ