Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Esenkent Carrier Servisi

Esenkent Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Esenkent Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Esenkent Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Esenkent Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Esenkent Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Esenkent Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Esenkent Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Esenkent Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Esenkent Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Esenkent Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Esenkent Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Esenkent Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Esenkent Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Esenkent Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Esenkent Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Esenkent Carrier Küçük Ev Aletleri - Esenkent Carrier Beyaz Eşya - Esenkent Carrier Buzdolabı - Esenkent Carrier Derin Dondurucu - Esenkent Carrier Çamaşır Makinesi - Esenkent Carrier Kurutma Makinesi - Esenkent Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Esenkent Carrier Bulaşık Makinesi - Esenkent Carrier Fırın - Esenkent Carrier Mikrodalga Fırın - Esenkent Carrier Ocak - Esenkent Carrier Set Üstü Ocak - Esenkent Carrier Seramik ocak - Esenkent Carrier Aspiratör - Esenkent Carrier Set Üstü Fırın - Esenkent Carrier Su Arıtma Cihazı - Esenkent Carrier Ankastre Ürünler - Esenkent Carrier Ankastre Fırınlar - Esenkent Carrier Ankastre Ocaklar - Esenkent Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Esenkent Carrier Ankastre Aspiratörler - Esenkent Carrier Ankastre Davlumbazlar - Esenkent Carrier Davlumbazlar - Esenkent Carrier Televizyonlar - Esenkent Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Esenkent Carrier Isıtıcılar - Esenkent Carrier Klima - Esenkent Carrier Elektrikli Süpürge - Esenkent Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP