Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Dudullu Carrier Servisi

Dudullu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Dudullu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Dudullu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Dudullu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Dudullu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Dudullu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Dudullu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Dudullu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Dudullu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Dudullu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Dudullu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Dudullu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Dudullu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Dudullu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Dudullu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Dudullu Carrier Küçük Ev Aletleri - Dudullu Carrier Beyaz Eşya - Dudullu Carrier Buzdolabı - Dudullu Carrier Derin Dondurucu - Dudullu Carrier Çamaşır Makinesi - Dudullu Carrier Kurutma Makinesi - Dudullu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Dudullu Carrier Bulaşık Makinesi - Dudullu Carrier Fırın - Dudullu Carrier Mikrodalga Fırın - Dudullu Carrier Ocak - Dudullu Carrier Set Üstü Ocak - Dudullu Carrier Seramik ocak - Dudullu Carrier Aspiratör - Dudullu Carrier Set Üstü Fırın - Dudullu Carrier Su Arıtma Cihazı - Dudullu Carrier Ankastre Ürünler - Dudullu Carrier Ankastre Fırınlar - Dudullu Carrier Ankastre Ocaklar - Dudullu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Dudullu Carrier Ankastre Aspiratörler - Dudullu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Dudullu Carrier Davlumbazlar - Dudullu Carrier Televizyonlar - Dudullu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Dudullu Carrier Isıtıcılar - Dudullu Carrier Klima - Dudullu Carrier Elektrikli Süpürge - Dudullu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ