Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Çengelköy Carrier Servisi

Çengelköy Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Çengelköy Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Çengelköy Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Çengelköy Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Çengelköy Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Çengelköy Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Çengelköy Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Çengelköy Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Çengelköy Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Çengelköy Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Çengelköy Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Çengelköy Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Çengelköy Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Çengelköy Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Çengelköy Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Çengelköy Carrier Küçük Ev Aletleri - Çengelköy Carrier Beyaz Eşya - Çengelköy Carrier Buzdolabı - Çengelköy Carrier Derin Dondurucu - Çengelköy Carrier Çamaşır Makinesi - Çengelköy Carrier Kurutma Makinesi - Çengelköy Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çengelköy Carrier Bulaşık Makinesi - Çengelköy Carrier Fırın - Çengelköy Carrier Mikrodalga Fırın - Çengelköy Carrier Ocak - Çengelköy Carrier Set Üstü Ocak - Çengelköy Carrier Seramik ocak - Çengelköy Carrier Aspiratör - Çengelköy Carrier Set Üstü Fırın - Çengelköy Carrier Su Arıtma Cihazı - Çengelköy Carrier Ankastre Ürünler - Çengelköy Carrier Ankastre Fırınlar - Çengelköy Carrier Ankastre Ocaklar - Çengelköy Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Çengelköy Carrier Ankastre Aspiratörler - Çengelköy Carrier Ankastre Davlumbazlar - Çengelköy Carrier Davlumbazlar - Çengelköy Carrier Televizyonlar - Çengelköy Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çengelköy Carrier Isıtıcılar - Çengelköy Carrier Klima - Çengelköy Carrier Elektrikli Süpürge - Çengelköy Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ