Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Çekmeköy Carrier Servisi

Çekmeköy Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Çekmeköy Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Çekmeköy Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Çekmeköy Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Çekmeköy Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Çekmeköy Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Çekmeköy Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Çekmeköy Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Çekmeköy Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Çekmeköy Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Çekmeköy Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Çekmeköy Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Çekmeköy Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Çekmeköy Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Çekmeköy Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Çekmeköy Carrier Küçük Ev Aletleri - Çekmeköy Carrier Beyaz Eşya - Çekmeköy Carrier Buzdolabı - Çekmeköy Carrier Derin Dondurucu - Çekmeköy Carrier Çamaşır Makinesi - Çekmeköy Carrier Kurutma Makinesi - Çekmeköy Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çekmeköy Carrier Bulaşık Makinesi - Çekmeköy Carrier Fırın - Çekmeköy Carrier Mikrodalga Fırın - Çekmeköy Carrier Ocak - Çekmeköy Carrier Set Üstü Ocak - Çekmeköy Carrier Seramik ocak - Çekmeköy Carrier Aspiratör - Çekmeköy Carrier Set Üstü Fırın - Çekmeköy Carrier Su Arıtma Cihazı - Çekmeköy Carrier Ankastre Ürünler - Çekmeköy Carrier Ankastre Fırınlar - Çekmeköy Carrier Ankastre Ocaklar - Çekmeköy Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Çekmeköy Carrier Ankastre Aspiratörler - Çekmeköy Carrier Ankastre Davlumbazlar - Çekmeköy Carrier Davlumbazlar - Çekmeköy Carrier Televizyonlar - Çekmeköy Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çekmeköy Carrier Isıtıcılar - Çekmeköy Carrier Klima - Çekmeköy Carrier Elektrikli Süpürge - Çekmeköy Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ