Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yakacık Airfel Servisi

Yakacık Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yakacık Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yakacık Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Yakacık Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Yakacık Airfel servis teknik ekibi gerek Yakacık Airfel kombiler için gerek Yakacık Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Yakacık Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Yakacık Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Yakacık Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Yakacık Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Yakacık Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Yakacık Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Yakacık Airfel Küçük Ev Aletleri - Yakacık Airfel Beyaz Eşya - Yakacık Airfel Buzdolabı - Yakacık Airfel Derin Dondurucu - Yakacık Airfel Çamaşır Makinesi - Yakacık Airfel Kurutma Makinesi - Yakacık Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yakacık Airfel Bulaşık Makinesi - Yakacık Airfel Fırın - Yakacık Airfel Mikrodalga Fırın - Yakacık Airfel Ocak - Yakacık Airfel Set Üstü Ocak - Yakacık Airfel Seramik ocak - Yakacık Airfel Aspiratör - Yakacık Airfel Set Üstü Fırın - Yakacık Airfel Su Arıtma Cihazı - Yakacık Airfel Ankastre Ürünler - Yakacık Airfel Ankastre Fırınlar - Yakacık Airfel Ankastre Ocaklar - Yakacık Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Yakacık Airfel Ankastre Aspiratörler - Yakacık Airfel Ankastre Davlumbazlar - Yakacık Airfel Davlumbazlar - Yakacık Airfel Televizyonlar - Yakacık Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yakacık Airfel Isıtıcılar - Yakacık Airfel Klima - Yakacık Airfel Elektrikli Süpürge - Yakacık Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ