Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Beylerbeyi Airfel Servisi

Beylerbeyi Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Beylerbeyi Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Beylerbeyi Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Beylerbeyi Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Beylerbeyi Airfel servis teknik ekibi gerek Beylerbeyi Airfel kombiler için gerek Beylerbeyi Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Beylerbeyi Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Beylerbeyi Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Beylerbeyi Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Beylerbeyi Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Beylerbeyi Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Beylerbeyi Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Beylerbeyi Airfel Küçük Ev Aletleri - Beylerbeyi Airfel Beyaz Eşya - Beylerbeyi Airfel Buzdolabı - Beylerbeyi Airfel Derin Dondurucu - Beylerbeyi Airfel Çamaşır Makinesi - Beylerbeyi Airfel Kurutma Makinesi - Beylerbeyi Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Beylerbeyi Airfel Bulaşık Makinesi - Beylerbeyi Airfel Fırın - Beylerbeyi Airfel Mikrodalga Fırın - Beylerbeyi Airfel Ocak - Beylerbeyi Airfel Set Üstü Ocak - Beylerbeyi Airfel Seramik ocak - Beylerbeyi Airfel Aspiratör - Beylerbeyi Airfel Set Üstü Fırın - Beylerbeyi Airfel Su Arıtma Cihazı - Beylerbeyi Airfel Ankastre Ürünler - Beylerbeyi Airfel Ankastre Fırınlar - Beylerbeyi Airfel Ankastre Ocaklar - Beylerbeyi Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Beylerbeyi Airfel Ankastre Aspiratörler - Beylerbeyi Airfel Ankastre Davlumbazlar - Beylerbeyi Airfel Davlumbazlar - Beylerbeyi Airfel Televizyonlar - Beylerbeyi Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Beylerbeyi Airfel Isıtıcılar - Beylerbeyi Airfel Klima - Beylerbeyi Airfel Elektrikli Süpürge - Beylerbeyi Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ