Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Cevizli Airfel Servisi

Cevizli Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Cevizli Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Cevizli Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Cevizli Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Cevizli Airfel servis teknik ekibi gerek Cevizli Airfel kombiler için gerek Cevizli Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Cevizli Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Cevizli Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Cevizli Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Cevizli Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Cevizli Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Cevizli Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Cevizli Airfel Küçük Ev Aletleri - Cevizli Airfel Beyaz Eşya - Cevizli Airfel Buzdolabı - Cevizli Airfel Derin Dondurucu - Cevizli Airfel Çamaşır Makinesi - Cevizli Airfel Kurutma Makinesi - Cevizli Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Cevizli Airfel Bulaşık Makinesi - Cevizli Airfel Fırın - Cevizli Airfel Mikrodalga Fırın - Cevizli Airfel Ocak - Cevizli Airfel Set Üstü Ocak - Cevizli Airfel Seramik ocak - Cevizli Airfel Aspiratör - Cevizli Airfel Set Üstü Fırın - Cevizli Airfel Su Arıtma Cihazı - Cevizli Airfel Ankastre Ürünler - Cevizli Airfel Ankastre Fırınlar - Cevizli Airfel Ankastre Ocaklar - Cevizli Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Cevizli Airfel Ankastre Aspiratörler - Cevizli Airfel Ankastre Davlumbazlar - Cevizli Airfel Davlumbazlar - Cevizli Airfel Televizyonlar - Cevizli Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Cevizli Airfel Isıtıcılar - Cevizli Airfel Klima - Cevizli Airfel Elektrikli Süpürge - Cevizli Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ