Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ünalan Airfel Servisi

Ünalan Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ünalan Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ünalan Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Ünalan Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Ünalan Airfel servis teknik ekibi gerek Ünalan Airfel kombiler için gerek Ünalan Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Ünalan Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Ünalan Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Ünalan Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Ünalan Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Ünalan Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Ünalan Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Ünalan Airfel Küçük Ev Aletleri - Ünalan Airfel Beyaz Eşya - Ünalan Airfel Buzdolabı - Ünalan Airfel Derin Dondurucu - Ünalan Airfel Çamaşır Makinesi - Ünalan Airfel Kurutma Makinesi - Ünalan Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ünalan Airfel Bulaşık Makinesi - Ünalan Airfel Fırın - Ünalan Airfel Mikrodalga Fırın - Ünalan Airfel Ocak - Ünalan Airfel Set Üstü Ocak - Ünalan Airfel Seramik ocak - Ünalan Airfel Aspiratör - Ünalan Airfel Set Üstü Fırın - Ünalan Airfel Su Arıtma Cihazı - Ünalan Airfel Ankastre Ürünler - Ünalan Airfel Ankastre Fırınlar - Ünalan Airfel Ankastre Ocaklar - Ünalan Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Ünalan Airfel Ankastre Aspiratörler - Ünalan Airfel Ankastre Davlumbazlar - Ünalan Airfel Davlumbazlar - Ünalan Airfel Televizyonlar - Ünalan Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ünalan Airfel Isıtıcılar - Ünalan Airfel Klima - Ünalan Airfel Elektrikli Süpürge - Ünalan Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ