Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Tuzla Airfel Servisi

Tuzla Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Tuzla Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Tuzla Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Tuzla Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Tuzla Airfel servis teknik ekibi gerek Tuzla Airfel kombiler için gerek Tuzla Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Tuzla Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Tuzla Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Tuzla Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Tuzla Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Tuzla Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Tuzla Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Tuzla Airfel Küçük Ev Aletleri - Tuzla Airfel Beyaz Eşya - Tuzla Airfel Buzdolabı - Tuzla Airfel Derin Dondurucu - Tuzla Airfel Çamaşır Makinesi - Tuzla Airfel Kurutma Makinesi - Tuzla Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Tuzla Airfel Bulaşık Makinesi - Tuzla Airfel Fırın - Tuzla Airfel Mikrodalga Fırın - Tuzla Airfel Ocak - Tuzla Airfel Set Üstü Ocak - Tuzla Airfel Seramik ocak - Tuzla Airfel Aspiratör - Tuzla Airfel Set Üstü Fırın - Tuzla Airfel Su Arıtma Cihazı - Tuzla Airfel Ankastre Ürünler - Tuzla Airfel Ankastre Fırınlar - Tuzla Airfel Ankastre Ocaklar - Tuzla Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Tuzla Airfel Ankastre Aspiratörler - Tuzla Airfel Ankastre Davlumbazlar - Tuzla Airfel Davlumbazlar - Tuzla Airfel Televizyonlar - Tuzla Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Tuzla Airfel Isıtıcılar - Tuzla Airfel Klima - Tuzla Airfel Elektrikli Süpürge - Tuzla Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ