Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Tepeüstü Airfel Servisi

Tepeüstü Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Tepeüstü Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Tepeüstü Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Tepeüstü Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Tepeüstü Airfel servis teknik ekibi gerek Tepeüstü Airfel kombiler için gerek Tepeüstü Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Tepeüstü Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Tepeüstü Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Tepeüstü Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Tepeüstü Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Tepeüstü Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Tepeüstü Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Tepeüstü Airfel Küçük Ev Aletleri - Tepeüstü Airfel Beyaz Eşya - Tepeüstü Airfel Buzdolabı - Tepeüstü Airfel Derin Dondurucu - Tepeüstü Airfel Çamaşır Makinesi - Tepeüstü Airfel Kurutma Makinesi - Tepeüstü Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Tepeüstü Airfel Bulaşık Makinesi - Tepeüstü Airfel Fırın - Tepeüstü Airfel Mikrodalga Fırın - Tepeüstü Airfel Ocak - Tepeüstü Airfel Set Üstü Ocak - Tepeüstü Airfel Seramik ocak - Tepeüstü Airfel Aspiratör - Tepeüstü Airfel Set Üstü Fırın - Tepeüstü Airfel Su Arıtma Cihazı - Tepeüstü Airfel Ankastre Ürünler - Tepeüstü Airfel Ankastre Fırınlar - Tepeüstü Airfel Ankastre Ocaklar - Tepeüstü Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Tepeüstü Airfel Ankastre Aspiratörler - Tepeüstü Airfel Ankastre Davlumbazlar - Tepeüstü Airfel Davlumbazlar - Tepeüstü Airfel Televizyonlar - Tepeüstü Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Tepeüstü Airfel Isıtıcılar - Tepeüstü Airfel Klima - Tepeüstü Airfel Elektrikli Süpürge - Tepeüstü Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ