Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Soğanlık Airfel Servisi

Soğanlık Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Soğanlık Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Soğanlık Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Soğanlık Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Soğanlık Airfel servis teknik ekibi gerek Soğanlık Airfel kombiler için gerek Soğanlık Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Soğanlık Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Soğanlık Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Soğanlık Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Soğanlık Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Soğanlık Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Soğanlık Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Soğanlık Airfel Küçük Ev Aletleri - Soğanlık Airfel Beyaz Eşya - Soğanlık Airfel Buzdolabı - Soğanlık Airfel Derin Dondurucu - Soğanlık Airfel Çamaşır Makinesi - Soğanlık Airfel Kurutma Makinesi - Soğanlık Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Soğanlık Airfel Bulaşık Makinesi - Soğanlık Airfel Fırın - Soğanlık Airfel Mikrodalga Fırın - Soğanlık Airfel Ocak - Soğanlık Airfel Set Üstü Ocak - Soğanlık Airfel Seramik ocak - Soğanlık Airfel Aspiratör - Soğanlık Airfel Set Üstü Fırın - Soğanlık Airfel Su Arıtma Cihazı - Soğanlık Airfel Ankastre Ürünler - Soğanlık Airfel Ankastre Fırınlar - Soğanlık Airfel Ankastre Ocaklar - Soğanlık Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Soğanlık Airfel Ankastre Aspiratörler - Soğanlık Airfel Ankastre Davlumbazlar - Soğanlık Airfel Davlumbazlar - Soğanlık Airfel Televizyonlar - Soğanlık Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Soğanlık Airfel Isıtıcılar - Soğanlık Airfel Klima - Soğanlık Airfel Elektrikli Süpürge - Soğanlık Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ