Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Şile Airfel Servisi

Şile Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Şile Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Şile Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Şile Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Şile Airfel servis teknik ekibi gerek Şile Airfel kombiler için gerek Şile Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Şile Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Şile Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Şile Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Şile Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Şile Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Şile Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Şile Airfel Küçük Ev Aletleri - Şile Airfel Beyaz Eşya - Şile Airfel Buzdolabı - Şile Airfel Derin Dondurucu - Şile Airfel Çamaşır Makinesi - Şile Airfel Kurutma Makinesi - Şile Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Şile Airfel Bulaşık Makinesi - Şile Airfel Fırın - Şile Airfel Mikrodalga Fırın - Şile Airfel Ocak - Şile Airfel Set Üstü Ocak - Şile Airfel Seramik ocak - Şile Airfel Aspiratör - Şile Airfel Set Üstü Fırın - Şile Airfel Su Arıtma Cihazı - Şile Airfel Ankastre Ürünler - Şile Airfel Ankastre Fırınlar - Şile Airfel Ankastre Ocaklar - Şile Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Şile Airfel Ankastre Aspiratörler - Şile Airfel Ankastre Davlumbazlar - Şile Airfel Davlumbazlar - Şile Airfel Televizyonlar - Şile Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Şile Airfel Isıtıcılar - Şile Airfel Klima - Şile Airfel Elektrikli Süpürge - Şile Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ