Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Şeyhli Airfel Servisi

Şeyhli Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Şeyhli Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Şeyhli Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Şeyhli Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Şeyhli Airfel servis teknik ekibi gerek Şeyhli Airfel kombiler için gerek Şeyhli Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Şeyhli Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Şeyhli Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Şeyhli Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Şeyhli Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Şeyhli Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Şeyhli Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Şeyhli Airfel Küçük Ev Aletleri - Şeyhli Airfel Beyaz Eşya - Şeyhli Airfel Buzdolabı - Şeyhli Airfel Derin Dondurucu - Şeyhli Airfel Çamaşır Makinesi - Şeyhli Airfel Kurutma Makinesi - Şeyhli Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Şeyhli Airfel Bulaşık Makinesi - Şeyhli Airfel Fırın - Şeyhli Airfel Mikrodalga Fırın - Şeyhli Airfel Ocak - Şeyhli Airfel Set Üstü Ocak - Şeyhli Airfel Seramik ocak - Şeyhli Airfel Aspiratör - Şeyhli Airfel Set Üstü Fırın - Şeyhli Airfel Su Arıtma Cihazı - Şeyhli Airfel Ankastre Ürünler - Şeyhli Airfel Ankastre Fırınlar - Şeyhli Airfel Ankastre Ocaklar - Şeyhli Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Şeyhli Airfel Ankastre Aspiratörler - Şeyhli Airfel Ankastre Davlumbazlar - Şeyhli Airfel Davlumbazlar - Şeyhli Airfel Televizyonlar - Şeyhli Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Şeyhli Airfel Isıtıcılar - Şeyhli Airfel Klima - Şeyhli Airfel Elektrikli Süpürge - Şeyhli Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ