Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Sancaktepe Airfel Servisi

Sancaktepe Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sancaktepe Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sancaktepe Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Sancaktepe Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Sancaktepe Airfel servis teknik ekibi gerek Sancaktepe Airfel kombiler için gerek Sancaktepe Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Sancaktepe Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Sancaktepe Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Sancaktepe Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Sancaktepe Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Sancaktepe Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Sancaktepe Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Sancaktepe Airfel Küçük Ev Aletleri - Sancaktepe Airfel Beyaz Eşya - Sancaktepe Airfel Buzdolabı - Sancaktepe Airfel Derin Dondurucu - Sancaktepe Airfel Çamaşır Makinesi - Sancaktepe Airfel Kurutma Makinesi - Sancaktepe Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sancaktepe Airfel Bulaşık Makinesi - Sancaktepe Airfel Fırın - Sancaktepe Airfel Mikrodalga Fırın - Sancaktepe Airfel Ocak - Sancaktepe Airfel Set Üstü Ocak - Sancaktepe Airfel Seramik ocak - Sancaktepe Airfel Aspiratör - Sancaktepe Airfel Set Üstü Fırın - Sancaktepe Airfel Su Arıtma Cihazı - Sancaktepe Airfel Ankastre Ürünler - Sancaktepe Airfel Ankastre Fırınlar - Sancaktepe Airfel Ankastre Ocaklar - Sancaktepe Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Sancaktepe Airfel Ankastre Aspiratörler - Sancaktepe Airfel Ankastre Davlumbazlar - Sancaktepe Airfel Davlumbazlar - Sancaktepe Airfel Televizyonlar - Sancaktepe Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sancaktepe Airfel Isıtıcılar - Sancaktepe Airfel Klima - Sancaktepe Airfel Elektrikli Süpürge - Sancaktepe Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ