Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Petroliş Airfel Servisi

Petroliş Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Petroliş Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Petroliş Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Petroliş Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Petroliş Airfel servis teknik ekibi gerek Petroliş Airfel kombiler için gerek Petroliş Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Petroliş Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Petroliş Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Petroliş Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Petroliş Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Petroliş Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Petroliş Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Petroliş Airfel Küçük Ev Aletleri - Petroliş Airfel Beyaz Eşya - Petroliş Airfel Buzdolabı - Petroliş Airfel Derin Dondurucu - Petroliş Airfel Çamaşır Makinesi - Petroliş Airfel Kurutma Makinesi - Petroliş Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Petroliş Airfel Bulaşık Makinesi - Petroliş Airfel Fırın - Petroliş Airfel Mikrodalga Fırın - Petroliş Airfel Ocak - Petroliş Airfel Set Üstü Ocak - Petroliş Airfel Seramik ocak - Petroliş Airfel Aspiratör - Petroliş Airfel Set Üstü Fırın - Petroliş Airfel Su Arıtma Cihazı - Petroliş Airfel Ankastre Ürünler - Petroliş Airfel Ankastre Fırınlar - Petroliş Airfel Ankastre Ocaklar - Petroliş Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Petroliş Airfel Ankastre Aspiratörler - Petroliş Airfel Ankastre Davlumbazlar - Petroliş Airfel Davlumbazlar - Petroliş Airfel Televizyonlar - Petroliş Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Petroliş Airfel Isıtıcılar - Petroliş Airfel Klima - Petroliş Airfel Elektrikli Süpürge - Petroliş Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ