Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ortadağ Airfel Servisi

Ortadağ Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ortadağ Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ortadağ Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Ortadağ Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Ortadağ Airfel servis teknik ekibi gerek Ortadağ Airfel kombiler için gerek Ortadağ Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Ortadağ Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Ortadağ Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Ortadağ Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Ortadağ Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Ortadağ Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Ortadağ Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Ortadağ Airfel Küçük Ev Aletleri - Ortadağ Airfel Beyaz Eşya - Ortadağ Airfel Buzdolabı - Ortadağ Airfel Derin Dondurucu - Ortadağ Airfel Çamaşır Makinesi - Ortadağ Airfel Kurutma Makinesi - Ortadağ Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ortadağ Airfel Bulaşık Makinesi - Ortadağ Airfel Fırın - Ortadağ Airfel Mikrodalga Fırın - Ortadağ Airfel Ocak - Ortadağ Airfel Set Üstü Ocak - Ortadağ Airfel Seramik ocak - Ortadağ Airfel Aspiratör - Ortadağ Airfel Set Üstü Fırın - Ortadağ Airfel Su Arıtma Cihazı - Ortadağ Airfel Ankastre Ürünler - Ortadağ Airfel Ankastre Fırınlar - Ortadağ Airfel Ankastre Ocaklar - Ortadağ Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Ortadağ Airfel Ankastre Aspiratörler - Ortadağ Airfel Ankastre Davlumbazlar - Ortadağ Airfel Davlumbazlar - Ortadağ Airfel Televizyonlar - Ortadağ Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ortadağ Airfel Isıtıcılar - Ortadağ Airfel Klima - Ortadağ Airfel Elektrikli Süpürge - Ortadağ Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ