Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Maltepe Airfel Servisi

Maltepe Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Maltepe Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Maltepe Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Maltepe Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Maltepe Airfel servis teknik ekibi gerek Maltepe Airfel kombiler için gerek Maltepe Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Maltepe Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Maltepe Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Maltepe Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Maltepe Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Maltepe Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Maltepe Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Maltepe Airfel Küçük Ev Aletleri - Maltepe Airfel Beyaz Eşya - Maltepe Airfel Buzdolabı - Maltepe Airfel Derin Dondurucu - Maltepe Airfel Çamaşır Makinesi - Maltepe Airfel Kurutma Makinesi - Maltepe Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Maltepe Airfel Bulaşık Makinesi - Maltepe Airfel Fırın - Maltepe Airfel Mikrodalga Fırın - Maltepe Airfel Ocak - Maltepe Airfel Set Üstü Ocak - Maltepe Airfel Seramik ocak - Maltepe Airfel Aspiratör - Maltepe Airfel Set Üstü Fırın - Maltepe Airfel Su Arıtma Cihazı - Maltepe Airfel Ankastre Ürünler - Maltepe Airfel Ankastre Fırınlar - Maltepe Airfel Ankastre Ocaklar - Maltepe Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Maltepe Airfel Ankastre Aspiratörler - Maltepe Airfel Ankastre Davlumbazlar - Maltepe Airfel Davlumbazlar - Maltepe Airfel Televizyonlar - Maltepe Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Maltepe Airfel Isıtıcılar - Maltepe Airfel Klima - Maltepe Airfel Elektrikli Süpürge - Maltepe Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ