Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kurtköy Airfel Servisi

Kurtköy Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kurtköy Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kurtköy Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kurtköy Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kurtköy Airfel servis teknik ekibi gerek Kurtköy Airfel kombiler için gerek Kurtköy Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kurtköy Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kurtköy Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kurtköy Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kurtköy Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kurtköy Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kurtköy Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kurtköy Airfel Küçük Ev Aletleri - Kurtköy Airfel Beyaz Eşya - Kurtköy Airfel Buzdolabı - Kurtköy Airfel Derin Dondurucu - Kurtköy Airfel Çamaşır Makinesi - Kurtköy Airfel Kurutma Makinesi - Kurtköy Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kurtköy Airfel Bulaşık Makinesi - Kurtköy Airfel Fırın - Kurtköy Airfel Mikrodalga Fırın - Kurtköy Airfel Ocak - Kurtköy Airfel Set Üstü Ocak - Kurtköy Airfel Seramik ocak - Kurtköy Airfel Aspiratör - Kurtköy Airfel Set Üstü Fırın - Kurtköy Airfel Su Arıtma Cihazı - Kurtköy Airfel Ankastre Ürünler - Kurtköy Airfel Ankastre Fırınlar - Kurtköy Airfel Ankastre Ocaklar - Kurtköy Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kurtköy Airfel Ankastre Aspiratörler - Kurtköy Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kurtköy Airfel Davlumbazlar - Kurtköy Airfel Televizyonlar - Kurtköy Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kurtköy Airfel Isıtıcılar - Kurtköy Airfel Klima - Kurtköy Airfel Elektrikli Süpürge - Kurtköy Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ