Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kozyatağı Airfel Servisi

Kozyatağı Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kozyatağı Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kozyatağı Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kozyatağı Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kozyatağı Airfel servis teknik ekibi gerek Kozyatağı Airfel kombiler için gerek Kozyatağı Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kozyatağı Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kozyatağı Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kozyatağı Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kozyatağı Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kozyatağı Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kozyatağı Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kozyatağı Airfel Küçük Ev Aletleri - Kozyatağı Airfel Beyaz Eşya - Kozyatağı Airfel Buzdolabı - Kozyatağı Airfel Derin Dondurucu - Kozyatağı Airfel Çamaşır Makinesi - Kozyatağı Airfel Kurutma Makinesi - Kozyatağı Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kozyatağı Airfel Bulaşık Makinesi - Kozyatağı Airfel Fırın - Kozyatağı Airfel Mikrodalga Fırın - Kozyatağı Airfel Ocak - Kozyatağı Airfel Set Üstü Ocak - Kozyatağı Airfel Seramik ocak - Kozyatağı Airfel Aspiratör - Kozyatağı Airfel Set Üstü Fırın - Kozyatağı Airfel Su Arıtma Cihazı - Kozyatağı Airfel Ankastre Ürünler - Kozyatağı Airfel Ankastre Fırınlar - Kozyatağı Airfel Ankastre Ocaklar - Kozyatağı Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kozyatağı Airfel Ankastre Aspiratörler - Kozyatağı Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kozyatağı Airfel Davlumbazlar - Kozyatağı Airfel Televizyonlar - Kozyatağı Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kozyatağı Airfel Isıtıcılar - Kozyatağı Airfel Klima - Kozyatağı Airfel Elektrikli Süpürge - Kozyatağı Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ