Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kavakpınar Airfel Servisi

Kavakpınar Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kavakpınar Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kavakpınar Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kavakpınar Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kavakpınar Airfel servis teknik ekibi gerek Kavakpınar Airfel kombiler için gerek Kavakpınar Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kavakpınar Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kavakpınar Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kavakpınar Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kavakpınar Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kavakpınar Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kavakpınar Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kavakpınar Airfel Küçük Ev Aletleri - Kavakpınar Airfel Beyaz Eşya - Kavakpınar Airfel Buzdolabı - Kavakpınar Airfel Derin Dondurucu - Kavakpınar Airfel Çamaşır Makinesi - Kavakpınar Airfel Kurutma Makinesi - Kavakpınar Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kavakpınar Airfel Bulaşık Makinesi - Kavakpınar Airfel Fırın - Kavakpınar Airfel Mikrodalga Fırın - Kavakpınar Airfel Ocak - Kavakpınar Airfel Set Üstü Ocak - Kavakpınar Airfel Seramik ocak - Kavakpınar Airfel Aspiratör - Kavakpınar Airfel Set Üstü Fırın - Kavakpınar Airfel Su Arıtma Cihazı - Kavakpınar Airfel Ankastre Ürünler - Kavakpınar Airfel Ankastre Fırınlar - Kavakpınar Airfel Ankastre Ocaklar - Kavakpınar Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kavakpınar Airfel Ankastre Aspiratörler - Kavakpınar Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kavakpınar Airfel Davlumbazlar - Kavakpınar Airfel Televizyonlar - Kavakpınar Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kavakpınar Airfel Isıtıcılar - Kavakpınar Airfel Klima - Kavakpınar Airfel Elektrikli Süpürge - Kavakpınar Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ