Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kadosan Airfel Servisi

Kadosan Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kadosan Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kadosan Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kadosan Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kadosan Airfel servis teknik ekibi gerek Kadosan Airfel kombiler için gerek Kadosan Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kadosan Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kadosan Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kadosan Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kadosan Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kadosan Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kadosan Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kadosan Airfel Küçük Ev Aletleri - Kadosan Airfel Beyaz Eşya - Kadosan Airfel Buzdolabı - Kadosan Airfel Derin Dondurucu - Kadosan Airfel Çamaşır Makinesi - Kadosan Airfel Kurutma Makinesi - Kadosan Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kadosan Airfel Bulaşık Makinesi - Kadosan Airfel Fırın - Kadosan Airfel Mikrodalga Fırın - Kadosan Airfel Ocak - Kadosan Airfel Set Üstü Ocak - Kadosan Airfel Seramik ocak - Kadosan Airfel Aspiratör - Kadosan Airfel Set Üstü Fırın - Kadosan Airfel Su Arıtma Cihazı - Kadosan Airfel Ankastre Ürünler - Kadosan Airfel Ankastre Fırınlar - Kadosan Airfel Ankastre Ocaklar - Kadosan Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kadosan Airfel Ankastre Aspiratörler - Kadosan Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kadosan Airfel Davlumbazlar - Kadosan Airfel Televizyonlar - Kadosan Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kadosan Airfel Isıtıcılar - Kadosan Airfel Klima - Kadosan Airfel Elektrikli Süpürge - Kadosan Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ