Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ihlamurkuyu Airfel Servisi

Ihlamurkuyu Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ihlamurkuyu Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ihlamurkuyu Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Ihlamurkuyu Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Ihlamurkuyu Airfel servis teknik ekibi gerek Ihlamurkuyu Airfel kombiler için gerek Ihlamurkuyu Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Ihlamurkuyu Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Ihlamurkuyu Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Ihlamurkuyu Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Ihlamurkuyu Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Ihlamurkuyu Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Ihlamurkuyu Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Ihlamurkuyu Airfel Küçük Ev Aletleri - Ihlamurkuyu Airfel Beyaz Eşya - Ihlamurkuyu Airfel Buzdolabı - Ihlamurkuyu Airfel Derin Dondurucu - Ihlamurkuyu Airfel Çamaşır Makinesi - Ihlamurkuyu Airfel Kurutma Makinesi - Ihlamurkuyu Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ihlamurkuyu Airfel Bulaşık Makinesi - Ihlamurkuyu Airfel Fırın - Ihlamurkuyu Airfel Mikrodalga Fırın - Ihlamurkuyu Airfel Ocak - Ihlamurkuyu Airfel Set Üstü Ocak - Ihlamurkuyu Airfel Seramik ocak - Ihlamurkuyu Airfel Aspiratör - Ihlamurkuyu Airfel Set Üstü Fırın - Ihlamurkuyu Airfel Su Arıtma Cihazı - Ihlamurkuyu Airfel Ankastre Ürünler - Ihlamurkuyu Airfel Ankastre Fırınlar - Ihlamurkuyu Airfel Ankastre Ocaklar - Ihlamurkuyu Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Ihlamurkuyu Airfel Ankastre Aspiratörler - Ihlamurkuyu Airfel Ankastre Davlumbazlar - Ihlamurkuyu Airfel Davlumbazlar - Ihlamurkuyu Airfel Televizyonlar - Ihlamurkuyu Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ihlamurkuyu Airfel Isıtıcılar - Ihlamurkuyu Airfel Klima - Ihlamurkuyu Airfel Elektrikli Süpürge - Ihlamurkuyu Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ