Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Fıstıkağacı Airfel Servisi

Fıstıkağacı Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Fıstıkağacı Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Fıstıkağacı Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Fıstıkağacı Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Fıstıkağacı Airfel servis teknik ekibi gerek Fıstıkağacı Airfel kombiler için gerek Fıstıkağacı Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Fıstıkağacı Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Fıstıkağacı Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Fıstıkağacı Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Fıstıkağacı Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Fıstıkağacı Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Fıstıkağacı Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Fıstıkağacı Airfel Küçük Ev Aletleri - Fıstıkağacı Airfel Beyaz Eşya - Fıstıkağacı Airfel Buzdolabı - Fıstıkağacı Airfel Derin Dondurucu - Fıstıkağacı Airfel Çamaşır Makinesi - Fıstıkağacı Airfel Kurutma Makinesi - Fıstıkağacı Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Fıstıkağacı Airfel Bulaşık Makinesi - Fıstıkağacı Airfel Fırın - Fıstıkağacı Airfel Mikrodalga Fırın - Fıstıkağacı Airfel Ocak - Fıstıkağacı Airfel Set Üstü Ocak - Fıstıkağacı Airfel Seramik ocak - Fıstıkağacı Airfel Aspiratör - Fıstıkağacı Airfel Set Üstü Fırın - Fıstıkağacı Airfel Su Arıtma Cihazı - Fıstıkağacı Airfel Ankastre Ürünler - Fıstıkağacı Airfel Ankastre Fırınlar - Fıstıkağacı Airfel Ankastre Ocaklar - Fıstıkağacı Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Fıstıkağacı Airfel Ankastre Aspiratörler - Fıstıkağacı Airfel Ankastre Davlumbazlar - Fıstıkağacı Airfel Davlumbazlar - Fıstıkağacı Airfel Televizyonlar - Fıstıkağacı Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Fıstıkağacı Airfel Isıtıcılar - Fıstıkağacı Airfel Klima - Fıstıkağacı Airfel Elektrikli Süpürge - Fıstıkağacı Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ