Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Fındıklı Airfel Servisi

Fındıklı Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Fındıklı Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Fındıklı Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Fındıklı Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Fındıklı Airfel servis teknik ekibi gerek Fındıklı Airfel kombiler için gerek Fındıklı Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Fındıklı Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Fındıklı Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Fındıklı Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Fındıklı Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Fındıklı Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Fındıklı Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Fındıklı Airfel Küçük Ev Aletleri - Fındıklı Airfel Beyaz Eşya - Fındıklı Airfel Buzdolabı - Fındıklı Airfel Derin Dondurucu - Fındıklı Airfel Çamaşır Makinesi - Fındıklı Airfel Kurutma Makinesi - Fındıklı Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Fındıklı Airfel Bulaşık Makinesi - Fındıklı Airfel Fırın - Fındıklı Airfel Mikrodalga Fırın - Fındıklı Airfel Ocak - Fındıklı Airfel Set Üstü Ocak - Fındıklı Airfel Seramik ocak - Fındıklı Airfel Aspiratör - Fındıklı Airfel Set Üstü Fırın - Fındıklı Airfel Su Arıtma Cihazı - Fındıklı Airfel Ankastre Ürünler - Fındıklı Airfel Ankastre Fırınlar - Fındıklı Airfel Ankastre Ocaklar - Fındıklı Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Fındıklı Airfel Ankastre Aspiratörler - Fındıklı Airfel Ankastre Davlumbazlar - Fındıklı Airfel Davlumbazlar - Fındıklı Airfel Televizyonlar - Fındıklı Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Fındıklı Airfel Isıtıcılar - Fındıklı Airfel Klima - Fındıklı Airfel Elektrikli Süpürge - Fındıklı Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ