Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Feneryolu Airfel Servisi

Feneryolu Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Feneryolu Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Feneryolu Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Feneryolu Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Feneryolu Airfel servis teknik ekibi gerek Feneryolu Airfel kombiler için gerek Feneryolu Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Feneryolu Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Feneryolu Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Feneryolu Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Feneryolu Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Feneryolu Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Feneryolu Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Feneryolu Airfel Küçük Ev Aletleri - Feneryolu Airfel Beyaz Eşya - Feneryolu Airfel Buzdolabı - Feneryolu Airfel Derin Dondurucu - Feneryolu Airfel Çamaşır Makinesi - Feneryolu Airfel Kurutma Makinesi - Feneryolu Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Feneryolu Airfel Bulaşık Makinesi - Feneryolu Airfel Fırın - Feneryolu Airfel Mikrodalga Fırın - Feneryolu Airfel Ocak - Feneryolu Airfel Set Üstü Ocak - Feneryolu Airfel Seramik ocak - Feneryolu Airfel Aspiratör - Feneryolu Airfel Set Üstü Fırın - Feneryolu Airfel Su Arıtma Cihazı - Feneryolu Airfel Ankastre Ürünler - Feneryolu Airfel Ankastre Fırınlar - Feneryolu Airfel Ankastre Ocaklar - Feneryolu Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Feneryolu Airfel Ankastre Aspiratörler - Feneryolu Airfel Ankastre Davlumbazlar - Feneryolu Airfel Davlumbazlar - Feneryolu Airfel Televizyonlar - Feneryolu Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Feneryolu Airfel Isıtıcılar - Feneryolu Airfel Klima - Feneryolu Airfel Elektrikli Süpürge - Feneryolu Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ