Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Dalyan Airfel Servisi

Dalyan Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Dalyan Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Dalyan Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Dalyan Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Dalyan Airfel servis teknik ekibi gerek Dalyan Airfel kombiler için gerek Dalyan Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Dalyan Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Dalyan Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Dalyan Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Dalyan Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Dalyan Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Dalyan Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Dalyan Airfel Küçük Ev Aletleri - Dalyan Airfel Beyaz Eşya - Dalyan Airfel Buzdolabı - Dalyan Airfel Derin Dondurucu - Dalyan Airfel Çamaşır Makinesi - Dalyan Airfel Kurutma Makinesi - Dalyan Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Dalyan Airfel Bulaşık Makinesi - Dalyan Airfel Fırın - Dalyan Airfel Mikrodalga Fırın - Dalyan Airfel Ocak - Dalyan Airfel Set Üstü Ocak - Dalyan Airfel Seramik ocak - Dalyan Airfel Aspiratör - Dalyan Airfel Set Üstü Fırın - Dalyan Airfel Su Arıtma Cihazı - Dalyan Airfel Ankastre Ürünler - Dalyan Airfel Ankastre Fırınlar - Dalyan Airfel Ankastre Ocaklar - Dalyan Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Dalyan Airfel Ankastre Aspiratörler - Dalyan Airfel Ankastre Davlumbazlar - Dalyan Airfel Davlumbazlar - Dalyan Airfel Televizyonlar - Dalyan Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Dalyan Airfel Isıtıcılar - Dalyan Airfel Klima - Dalyan Airfel Elektrikli Süpürge - Dalyan Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ