Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Uğur Mumcu Teka Servisi

Uğur Mumcu Teka Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Uğur Mumcu Teka servis imkanından yararlanabilirsiniz

Uğur Mumcu Teka Teknik Servisi

Uğur Mumcu Teka Servis Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Uğur Mumcu Teka Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

İstanbul genelinde gezici teknik ekiplerimiz ile verdiğimiz beyaz eşay servisi hizmetlerinde hız ve dürüstlük temel ilkemizdir. Müşteri memnuniyetini elde etmek amacıyla uzun yıllardır tecrübe ve kalite ışığında ilerleyen buzdolabı servisimiz, Uğur Mumcu Teka marka beyaz eşya arızalarının bakımı ve onarımına ilişkindir.

1 yıl garanti verdiğimiz hizmetlerimizde uzman kadromuz birinci sınıf işçilik ve güvenilir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Eğitime ve gelişen teknolojiye uyumlu teknik kadromuz, beyaz eşya arızalarının zamanında ve eksiksiz giderilmesi için ekstra çaba göstermektedir. Müşteri sadakatini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışımız doğrultusunda, memnuniyetinizi sürekli hale getirmek en önemli görevlerimiz arasındadır. Uğur Mumcu Teka Servisi olarak 7/24 ulaşabileceğiniz hizmetlerimiz orijinal yedek parça değişimi ve ustalıkla gerçekleştirilen arıza tespiti ve tamiri işlerini kapsamaktadır.

Değerli müşterilerine bir telefon yakınlığında duran firmamız aynı zamanda internet sitesi üzerinden de müşteri kitlesini her geçen gün daha da artırmayı planlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz için beyaz eşya arızalarının sorun olmaktan çıkması bize ulaşmanız kadar kolay olacaktır. Hızlı ve pratik çözüm tekniklerimiz hizmet kalitemizi de büyük oranda artırmaktadır. Uğur Mumcu Teka Ankastre, Beyaz Eşya, Fırın, Kompakt ve Buharlı Fırın, Mikrodalgalar, Ocak, Davlumbaz & Aspiratörler, Buzdolapları & Şarap Dolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Buzdolabı servis hizmetlerinde üstün teknoloji olanakları ile hareket eden teka servisimiz, kaliteli ve güvenilir adreslerden biridir.

Beyaz eşya, ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı markaları arasında kalitesi ile öne çıkan Uğur Mumcu Teka da birçok evin en önemli ihtiyaçlarından birini gidermektedir. Bu noktada Uğur Mumcu Teka markalı cihazların arıza ve bakımlarına yönelik hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine bağlılığı ve dürüstlüğü ile bilinmektedir.

7/24 Uğur Mumcu Teka Servisi

Ayrıcalıklı hizmetleri ile pek çok kişinin acil beyaz eşya, ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı arızalarında dahi düşünmeden hizmet veren firmamız, uzman teknik kadroya sahiptir. Deneyimli ve donanımlı olan çalışma arkadaşlarımız, hizmetlerimiz doğrultusunda beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesi ile karşılaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Güler yüz eşliğinde sundukları hizmetlerde birinci sınıf işçilik kalite standartlarımızı yansıtırken, 1 yıl garantili hizmetlerimiz uzun süre sorunsuz bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Sizlerde Uğur Mumcu Teka marka kullanıcısı iseniz 7/24 hizmet eren çağrı merkezimizi arayarak en kaliteli ve tatmin edici hizmeti alabilirsiniz. Sektörün en iddialı beyaz eşya servislerinden biri olarak amaçlarımız doğrultusunda hizmet vermek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Uğur Mumcu Teka Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Uğur Mumcu Teka Küçük Ev Aletleri - Uğur Mumcu Teka Beyaz Eşya - Uğur Mumcu Teka Buzdolabı - Uğur Mumcu Teka Derin Dondurucu - Uğur Mumcu Teka Çamaşır Makinesi - Uğur Mumcu Teka Kurutma Makinesi - Uğur Mumcu Teka Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Uğur Mumcu Teka Bulaşık Makinesi - Uğur Mumcu Teka Fırın - Uğur Mumcu Teka Mikrodalga Fırın - Uğur Mumcu Teka Ocak - Uğur Mumcu Teka Set Üstü Ocak - Uğur Mumcu Teka Seramik ocak - Uğur Mumcu Teka Aspiratör - Uğur Mumcu Teka Set Üstü Fırın - Uğur Mumcu Teka Su Arıtma Cihazı - Uğur Mumcu Teka Ankastre Ürünler - Uğur Mumcu Teka Ankastre Fırınlar - Uğur Mumcu Teka Ankastre Ocaklar - Uğur Mumcu Teka Ankastre Domino Ocaklar - Uğur Mumcu Teka Ankastre Aspiratörler - Uğur Mumcu Teka Ankastre Davlumbazlar - Uğur Mumcu Teka Davlumbazlar - Uğur Mumcu Teka Televizyonlar - Uğur Mumcu Teka Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Uğur Mumcu Teka Isıtıcılar - Uğur Mumcu Teka Klima - Uğur Mumcu Teka Elektrikli Süpürge - Uğur Mumcu Teka Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP