Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Caddebostan Teka Servisi

Caddebostan Teka Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Caddebostan Teka servis imkanından yararlanabilirsiniz

Caddebostan Teka Klima Servisi Hizmetleri

Caddebostan Teka ülkemizde elektronik cihazlar konusunda en popüler markalardan biridir. Bu markanın klima çeşitleri de pek çok kişinin evinde karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası sınırları içinde Caddebostan Teka klima kullananlar genelde klimalar ile ilgili durumlarda Caddebostan Teka klima servisine başvurmaktadır. Caddebostan Teka klima servisine başvuran herkes servisin belli başlı özellikleri için bu tercihi yapmaktadır. Caddebostan Teka klima servisi tercih nedenlerinin başlıcaları, profesyonel hizmet, güler yüzlü personel ve ekonomik fiyatlar olarak sıralanmaktadır. Caddebostan Teka klima servisi teknik ekibinin tüm Caddebostan Teka klimalar ile ilgili engin bilgisi de yine bu tercihler arasında sayılmaktadır. Caddebostan Teka klima servisi sürekli eğitim gören teknik personelleri ile Caddebostan Teka klimaların bakımını da arıza çözümünü de kısa sürede yapmaktadır. Caddebostan Teka klimaların montaj işlemini de büyük bir profesyonellik içinde gerçekleştiren Caddebostan Teka klima servisi, yaptığı çalışmalar için garantiler de vermektedir. Kısa sürede gezici servis ekibi ile yerinde müdahalelerde bulunan Caddebostan Teka klima servisi, yaptığı çalışmalardan sonra ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Caddebostan Teka klima servisi olarak yaptığı her çalışmaya garanti veren bu servis, çalışmaları ile ilgili ayrıntıları da müşterileri ile paylaşmaktadır. Bazen sadece telefon yardımı ile dahi klima sıkıntılarını çözüme kavuşturan Caddebostan Teka klima servisi, müşteri temsilcileri ile güler yüzlü hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmet ve ekonomik fiyatlar ile kullanıcıları buluşturan Caddebostan Teka klima servisinin en önemli amacı yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu memnuniyet için elinden geleni yapan Caddebostan Teka klima servisi, kısa sürede hizmet verdiği çevrede marka haline gelmiştir. Bu markalaşma sonrasında ise uzun yıllar tecrübesi ile konumundan hiçbir şey kaybetmeyen Caddebostan Teka klima servisi, gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Caddebostan Teka klimalar her yıl hatta bazen yıldan da daha az zaman içinde teknolojinin getirdiği yenilikler ile yenilenmeye devam etmektedir. Bu klimaların teknik bakımını ve onarımını yapan Caddebostan Teka klima servisi teknik ekibi sürekli değişen Caddebostan Teka klimalar ile ilgili özel eğitim almaktadır. Bu klimaların her türlü ayrıntısına sahip olan Caddebostan Teka klima servisi teknik ekibi bu sayede yaptığı işleri de kısa sürede tamamlamaktadır.

Ekonomik fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığı ve Caddebostan Teka klima bakımı ile kullanıcıları daha büyük servis masrafından kurtarması ile Caddebostan Teka klima servisi, müşterilerini ekonomik olarak memnun etmektedir. Özellikle rutin bakım yaptıran Caddebostan Teka klima kullanıcıları bu sayede ilerde oluşacak büyük klima problemlerinin önüne geçmektedir. Caddebostan Teka klima servisi, klima bakımları yaparak sizleri hem sağlıklı bir ortam ile buluşturmaktadır hem de Caddebostan Teka klimalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Uzun süreli klima kullanımı pek çok kişi için hayal olsa da Caddebostan Teka klima servisi müşterileri bu konuda en şanslı kullanıcı grubunu oluşturmaktadır. Çünkü Caddebostan Teka klima servisi arıza durumlarında dahi klimaları ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. Caddebostan Teka Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Hizmet vermiş olduğumuz sektör içerisinde vizyonlarıyla yola çıkarak hareket eden tezcan beyaz eşya kombi klima servisi, firma olarak kalite, garanti, ekonomi ve hız kriterleri ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Tezcan beyaz eşya kombi klima servishizmetleri kapsamında teknik olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi çeşitli beyaz eşyaların arıza onarım hizmetlerini yürütmekte olup, aynı zamanda kombi kurulum, bakım ve arıza konusunda da müşterilerine destek vermektedir. Caddebostan Teka beyaz eşya kombi klima servis hizmetleri içerisinde beyaz eşya servis hizmeti verilmekte olup, sıfır hata ile var olan arıza problemleri çözülebilmektedir. Hızlı erişim olanaklarımızlatüm markalarda klima, beyaz eşya ve kombi arıza problemlerine adreste yedek parça temini olanağımızla müdahale edilebilinmektedir.

Tezcan beyaz eşya kombi klima servis firması alt yapısal olarak oluşumunu tamamlamış ve kendisini sektörde ispatlamış bir firmadır. Bünyesinde bulunan personelinin deneyimine önem veren firma, alanında kendisini ispatlamış kalifiye elemanlarıyla hizmet vermekte olup, personelin hizmet eğitimine de önem vermektedir. Tezcan beyaz eşya kombi klima servisi güler yüzlü ekibi ile yirmi dört saat boyunca, gün sınırı tanımadan teka beyaz eşya kullanıcılarının rahatlıkla ulaşabildiği ve hizmet talep edebildiği bir firmadır. Bu amaçla firmanın iletişim kanalı olarak kullandığı 2 normal telefon hattı, bir tane de GSM hattı bulunmaktadır. Anadolu yakası bölgesinde 0216 471 80 95 no’lu telefon numarasını, Avrupa yakası bölgesinde 0212 295 62 11 no’lutelefon numarasını ve İstanbul’un her yerinden ulaşım sağlayabilen gezici servis numarası olan 0532 646 84 10 no’lu telefon numarasını aramanız teka beyaz eşya servis hizmeti talep edilebilmektedir.

Markalara ait teknik servisler genellikle markaların ürünleri adına çözümsüz kalan teknik problemler için hizmet vermekte olup küçük çaptakiyetkili servisler tarafından çözülememiş olan teknik sorunlar genel merkezlere gönderilmektedir. Bu kapsamda bir zaman kaybı oluşmaktadır. Firmamız tezcan beyaz eşya kombi klima servisi olarak teka marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınızla ilgili arıza durumlarında adresinize kadar gelerek teka beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Firmamızın arıza onarımı konusunda göstermiş olduğu ustalık, aynı şekilde tanınmış farklı markalarda klima ve kombi gibi iklim cihazlarında da gösterilmektedir. Klima ve kombi gibi cihazlar sadece arıza durumlarında servis ihtiyacı olan cihazlar değildir. Klimaların ve özellikle de kombilerin bizim konfordan ötede bir yerde zaruri ihtiyaçlarımızı karşılamaya yarayan görevleri bulunmaktadır. Bu nedenle yılın altı aylık periyotlarında bakım yapılma ihtiyaçları bulunmaktadır. Şöyle ki klimaların ve kombilerin bakımları konusunda hassasiyet gösterilmemesi daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır ve nedenle firmamız sizler için klima ve kombi bakım paketleri hazırlamış olup, değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Caddebostan Teka Küçük Ev Aletleri - Caddebostan Teka Beyaz Eşya - Caddebostan Teka Buzdolabı - Caddebostan Teka Derin Dondurucu - Caddebostan Teka Çamaşır Makinesi - Caddebostan Teka Kurutma Makinesi - Caddebostan Teka Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Caddebostan Teka Bulaşık Makinesi - Caddebostan Teka Fırın - Caddebostan Teka Mikrodalga Fırın - Caddebostan Teka Ocak - Caddebostan Teka Set Üstü Ocak - Caddebostan Teka Seramik ocak - Caddebostan Teka Aspiratör - Caddebostan Teka Set Üstü Fırın - Caddebostan Teka Su Arıtma Cihazı - Caddebostan Teka Ankastre Ürünler - Caddebostan Teka Ankastre Fırınlar - Caddebostan Teka Ankastre Ocaklar - Caddebostan Teka Ankastre Domino Ocaklar - Caddebostan Teka Ankastre Aspiratörler - Caddebostan Teka Ankastre Davlumbazlar - Caddebostan Teka Davlumbazlar - Caddebostan Teka Televizyonlar - Caddebostan Teka Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Caddebostan Teka Isıtıcılar - Caddebostan Teka Klima - Caddebostan Teka Elektrikli Süpürge - Caddebostan Teka Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ