Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Sahrayıcedit Teka Servisi

Sahrayıcedit Teka Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sahrayıcedit Teka servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sahrayıcedit Teka Klima Servisi Hizmetleri

Sahrayıcedit Teka ülkemizde elektronik cihazlar konusunda en popüler markalardan biridir. Bu markanın klima çeşitleri de pek çok kişinin evinde karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası sınırları içinde Sahrayıcedit Teka klima kullananlar genelde klimalar ile ilgili durumlarda Sahrayıcedit Teka klima servisine başvurmaktadır. Sahrayıcedit Teka klima servisine başvuran herkes servisin belli başlı özellikleri için bu tercihi yapmaktadır. Sahrayıcedit Teka klima servisi tercih nedenlerinin başlıcaları, profesyonel hizmet, güler yüzlü personel ve ekonomik fiyatlar olarak sıralanmaktadır. Sahrayıcedit Teka klima servisi teknik ekibinin tüm Sahrayıcedit Teka klimalar ile ilgili engin bilgisi de yine bu tercihler arasında sayılmaktadır. Sahrayıcedit Teka klima servisi sürekli eğitim gören teknik personelleri ile Sahrayıcedit Teka klimaların bakımını da arıza çözümünü de kısa sürede yapmaktadır. Sahrayıcedit Teka klimaların montaj işlemini de büyük bir profesyonellik içinde gerçekleştiren Sahrayıcedit Teka klima servisi, yaptığı çalışmalar için garantiler de vermektedir. Kısa sürede gezici servis ekibi ile yerinde müdahalelerde bulunan Sahrayıcedit Teka klima servisi, yaptığı çalışmalardan sonra ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sahrayıcedit Teka klima servisi olarak yaptığı her çalışmaya garanti veren bu servis, çalışmaları ile ilgili ayrıntıları da müşterileri ile paylaşmaktadır. Bazen sadece telefon yardımı ile dahi klima sıkıntılarını çözüme kavuşturan Sahrayıcedit Teka klima servisi, müşteri temsilcileri ile güler yüzlü hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmet ve ekonomik fiyatlar ile kullanıcıları buluşturan Sahrayıcedit Teka klima servisinin en önemli amacı yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu memnuniyet için elinden geleni yapan Sahrayıcedit Teka klima servisi, kısa sürede hizmet verdiği çevrede marka haline gelmiştir. Bu markalaşma sonrasında ise uzun yıllar tecrübesi ile konumundan hiçbir şey kaybetmeyen Sahrayıcedit Teka klima servisi, gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Sahrayıcedit Teka klimalar her yıl hatta bazen yıldan da daha az zaman içinde teknolojinin getirdiği yenilikler ile yenilenmeye devam etmektedir. Bu klimaların teknik bakımını ve onarımını yapan Sahrayıcedit Teka klima servisi teknik ekibi sürekli değişen Sahrayıcedit Teka klimalar ile ilgili özel eğitim almaktadır. Bu klimaların her türlü ayrıntısına sahip olan Sahrayıcedit Teka klima servisi teknik ekibi bu sayede yaptığı işleri de kısa sürede tamamlamaktadır.

Ekonomik fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığı ve Sahrayıcedit Teka klima bakımı ile kullanıcıları daha büyük servis masrafından kurtarması ile Sahrayıcedit Teka klima servisi, müşterilerini ekonomik olarak memnun etmektedir. Özellikle rutin bakım yaptıran Sahrayıcedit Teka klima kullanıcıları bu sayede ilerde oluşacak büyük klima problemlerinin önüne geçmektedir. Sahrayıcedit Teka klima servisi, klima bakımları yaparak sizleri hem sağlıklı bir ortam ile buluşturmaktadır hem de Sahrayıcedit Teka klimalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Uzun süreli klima kullanımı pek çok kişi için hayal olsa da Sahrayıcedit Teka klima servisi müşterileri bu konuda en şanslı kullanıcı grubunu oluşturmaktadır. Çünkü Sahrayıcedit Teka klima servisi arıza durumlarında dahi klimaları ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. Sahrayıcedit Teka Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Hizmet vermiş olduğumuz sektör içerisinde vizyonlarıyla yola çıkarak hareket eden tezcan beyaz eşya kombi klima servisi, firma olarak kalite, garanti, ekonomi ve hız kriterleri ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Tezcan beyaz eşya kombi klima servishizmetleri kapsamında teknik olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi çeşitli beyaz eşyaların arıza onarım hizmetlerini yürütmekte olup, aynı zamanda kombi kurulum, bakım ve arıza konusunda da müşterilerine destek vermektedir. Sahrayıcedit Teka beyaz eşya kombi klima servis hizmetleri içerisinde beyaz eşya servis hizmeti verilmekte olup, sıfır hata ile var olan arıza problemleri çözülebilmektedir. Hızlı erişim olanaklarımızlatüm markalarda klima, beyaz eşya ve kombi arıza problemlerine adreste yedek parça temini olanağımızla müdahale edilebilinmektedir.

Tezcan beyaz eşya kombi klima servis firması alt yapısal olarak oluşumunu tamamlamış ve kendisini sektörde ispatlamış bir firmadır. Bünyesinde bulunan personelinin deneyimine önem veren firma, alanında kendisini ispatlamış kalifiye elemanlarıyla hizmet vermekte olup, personelin hizmet eğitimine de önem vermektedir. Tezcan beyaz eşya kombi klima servisi güler yüzlü ekibi ile yirmi dört saat boyunca, gün sınırı tanımadan teka beyaz eşya kullanıcılarının rahatlıkla ulaşabildiği ve hizmet talep edebildiği bir firmadır. Bu amaçla firmanın iletişim kanalı olarak kullandığı 2 normal telefon hattı, bir tane de GSM hattı bulunmaktadır. Anadolu yakası bölgesinde 0216 471 80 95 no’lu telefon numarasını, Avrupa yakası bölgesinde 0212 295 62 11 no’lutelefon numarasını ve İstanbul’un her yerinden ulaşım sağlayabilen gezici servis numarası olan 0532 646 84 10 no’lu telefon numarasını aramanız teka beyaz eşya servis hizmeti talep edilebilmektedir.

Markalara ait teknik servisler genellikle markaların ürünleri adına çözümsüz kalan teknik problemler için hizmet vermekte olup küçük çaptakiyetkili servisler tarafından çözülememiş olan teknik sorunlar genel merkezlere gönderilmektedir. Bu kapsamda bir zaman kaybı oluşmaktadır. Firmamız tezcan beyaz eşya kombi klima servisi olarak teka marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınızla ilgili arıza durumlarında adresinize kadar gelerek teka beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Firmamızın arıza onarımı konusunda göstermiş olduğu ustalık, aynı şekilde tanınmış farklı markalarda klima ve kombi gibi iklim cihazlarında da gösterilmektedir. Klima ve kombi gibi cihazlar sadece arıza durumlarında servis ihtiyacı olan cihazlar değildir. Klimaların ve özellikle de kombilerin bizim konfordan ötede bir yerde zaruri ihtiyaçlarımızı karşılamaya yarayan görevleri bulunmaktadır. Bu nedenle yılın altı aylık periyotlarında bakım yapılma ihtiyaçları bulunmaktadır. Şöyle ki klimaların ve kombilerin bakımları konusunda hassasiyet gösterilmemesi daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır ve nedenle firmamız sizler için klima ve kombi bakım paketleri hazırlamış olup, değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Sahrayıcedit Teka Küçük Ev Aletleri - Sahrayıcedit Teka Beyaz Eşya - Sahrayıcedit Teka Buzdolabı - Sahrayıcedit Teka Derin Dondurucu - Sahrayıcedit Teka Çamaşır Makinesi - Sahrayıcedit Teka Kurutma Makinesi - Sahrayıcedit Teka Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sahrayıcedit Teka Bulaşık Makinesi - Sahrayıcedit Teka Fırın - Sahrayıcedit Teka Mikrodalga Fırın - Sahrayıcedit Teka Ocak - Sahrayıcedit Teka Set Üstü Ocak - Sahrayıcedit Teka Seramik ocak - Sahrayıcedit Teka Aspiratör - Sahrayıcedit Teka Set Üstü Fırın - Sahrayıcedit Teka Su Arıtma Cihazı - Sahrayıcedit Teka Ankastre Ürünler - Sahrayıcedit Teka Ankastre Fırınlar - Sahrayıcedit Teka Ankastre Ocaklar - Sahrayıcedit Teka Ankastre Domino Ocaklar - Sahrayıcedit Teka Ankastre Aspiratörler - Sahrayıcedit Teka Ankastre Davlumbazlar - Sahrayıcedit Teka Davlumbazlar - Sahrayıcedit Teka Televizyonlar - Sahrayıcedit Teka Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sahrayıcedit Teka Isıtıcılar - Sahrayıcedit Teka Klima - Sahrayıcedit Teka Elektrikli Süpürge - Sahrayıcedit Teka Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ