Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ferhatpaşa Teka Servisi

Ferhatpaşa Teka Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ferhatpaşa Teka servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ferhatpaşa Teka Klima Servisi Hizmetleri

Ferhatpaşa Teka ülkemizde elektronik cihazlar konusunda en popüler markalardan biridir. Bu markanın klima çeşitleri de pek çok kişinin evinde karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası sınırları içinde Ferhatpaşa Teka klima kullananlar genelde klimalar ile ilgili durumlarda Ferhatpaşa Teka klima servisine başvurmaktadır. Ferhatpaşa Teka klima servisine başvuran herkes servisin belli başlı özellikleri için bu tercihi yapmaktadır. Ferhatpaşa Teka klima servisi tercih nedenlerinin başlıcaları, profesyonel hizmet, güler yüzlü personel ve ekonomik fiyatlar olarak sıralanmaktadır. Ferhatpaşa Teka klima servisi teknik ekibinin tüm Ferhatpaşa Teka klimalar ile ilgili engin bilgisi de yine bu tercihler arasında sayılmaktadır. Ferhatpaşa Teka klima servisi sürekli eğitim gören teknik personelleri ile Ferhatpaşa Teka klimaların bakımını da arıza çözümünü de kısa sürede yapmaktadır. Ferhatpaşa Teka klimaların montaj işlemini de büyük bir profesyonellik içinde gerçekleştiren Ferhatpaşa Teka klima servisi, yaptığı çalışmalar için garantiler de vermektedir. Kısa sürede gezici servis ekibi ile yerinde müdahalelerde bulunan Ferhatpaşa Teka klima servisi, yaptığı çalışmalardan sonra ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ferhatpaşa Teka klima servisi olarak yaptığı her çalışmaya garanti veren bu servis, çalışmaları ile ilgili ayrıntıları da müşterileri ile paylaşmaktadır. Bazen sadece telefon yardımı ile dahi klima sıkıntılarını çözüme kavuşturan Ferhatpaşa Teka klima servisi, müşteri temsilcileri ile güler yüzlü hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmet ve ekonomik fiyatlar ile kullanıcıları buluşturan Ferhatpaşa Teka klima servisinin en önemli amacı yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu memnuniyet için elinden geleni yapan Ferhatpaşa Teka klima servisi, kısa sürede hizmet verdiği çevrede marka haline gelmiştir. Bu markalaşma sonrasında ise uzun yıllar tecrübesi ile konumundan hiçbir şey kaybetmeyen Ferhatpaşa Teka klima servisi, gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Ferhatpaşa Teka klimalar her yıl hatta bazen yıldan da daha az zaman içinde teknolojinin getirdiği yenilikler ile yenilenmeye devam etmektedir. Bu klimaların teknik bakımını ve onarımını yapan Ferhatpaşa Teka klima servisi teknik ekibi sürekli değişen Ferhatpaşa Teka klimalar ile ilgili özel eğitim almaktadır. Bu klimaların her türlü ayrıntısına sahip olan Ferhatpaşa Teka klima servisi teknik ekibi bu sayede yaptığı işleri de kısa sürede tamamlamaktadır.

Ekonomik fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığı ve Ferhatpaşa Teka klima bakımı ile kullanıcıları daha büyük servis masrafından kurtarması ile Ferhatpaşa Teka klima servisi, müşterilerini ekonomik olarak memnun etmektedir. Özellikle rutin bakım yaptıran Ferhatpaşa Teka klima kullanıcıları bu sayede ilerde oluşacak büyük klima problemlerinin önüne geçmektedir. Ferhatpaşa Teka klima servisi, klima bakımları yaparak sizleri hem sağlıklı bir ortam ile buluşturmaktadır hem de Ferhatpaşa Teka klimalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Uzun süreli klima kullanımı pek çok kişi için hayal olsa da Ferhatpaşa Teka klima servisi müşterileri bu konuda en şanslı kullanıcı grubunu oluşturmaktadır. Çünkü Ferhatpaşa Teka klima servisi arıza durumlarında dahi klimaları ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. Ferhatpaşa Teka Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Hizmet vermiş olduğumuz sektör içerisinde vizyonlarıyla yola çıkarak hareket eden tezcan beyaz eşya kombi klima servisi, firma olarak kalite, garanti, ekonomi ve hız kriterleri ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Tezcan beyaz eşya kombi klima servishizmetleri kapsamında teknik olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi çeşitli beyaz eşyaların arıza onarım hizmetlerini yürütmekte olup, aynı zamanda kombi kurulum, bakım ve arıza konusunda da müşterilerine destek vermektedir. Ferhatpaşa Teka beyaz eşya kombi klima servis hizmetleri içerisinde beyaz eşya servis hizmeti verilmekte olup, sıfır hata ile var olan arıza problemleri çözülebilmektedir. Hızlı erişim olanaklarımızlatüm markalarda klima, beyaz eşya ve kombi arıza problemlerine adreste yedek parça temini olanağımızla müdahale edilebilinmektedir.

Tezcan beyaz eşya kombi klima servis firması alt yapısal olarak oluşumunu tamamlamış ve kendisini sektörde ispatlamış bir firmadır. Bünyesinde bulunan personelinin deneyimine önem veren firma, alanında kendisini ispatlamış kalifiye elemanlarıyla hizmet vermekte olup, personelin hizmet eğitimine de önem vermektedir. Tezcan beyaz eşya kombi klima servisi güler yüzlü ekibi ile yirmi dört saat boyunca, gün sınırı tanımadan teka beyaz eşya kullanıcılarının rahatlıkla ulaşabildiği ve hizmet talep edebildiği bir firmadır. Bu amaçla firmanın iletişim kanalı olarak kullandığı 2 normal telefon hattı, bir tane de GSM hattı bulunmaktadır. Anadolu yakası bölgesinde 0216 471 80 95 no’lu telefon numarasını, Avrupa yakası bölgesinde 0212 295 62 11 no’lutelefon numarasını ve İstanbul’un her yerinden ulaşım sağlayabilen gezici servis numarası olan 0532 646 84 10 no’lu telefon numarasını aramanız teka beyaz eşya servis hizmeti talep edilebilmektedir.

Markalara ait teknik servisler genellikle markaların ürünleri adına çözümsüz kalan teknik problemler için hizmet vermekte olup küçük çaptakiyetkili servisler tarafından çözülememiş olan teknik sorunlar genel merkezlere gönderilmektedir. Bu kapsamda bir zaman kaybı oluşmaktadır. Firmamız tezcan beyaz eşya kombi klima servisi olarak teka marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınızla ilgili arıza durumlarında adresinize kadar gelerek teka beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Firmamızın arıza onarımı konusunda göstermiş olduğu ustalık, aynı şekilde tanınmış farklı markalarda klima ve kombi gibi iklim cihazlarında da gösterilmektedir. Klima ve kombi gibi cihazlar sadece arıza durumlarında servis ihtiyacı olan cihazlar değildir. Klimaların ve özellikle de kombilerin bizim konfordan ötede bir yerde zaruri ihtiyaçlarımızı karşılamaya yarayan görevleri bulunmaktadır. Bu nedenle yılın altı aylık periyotlarında bakım yapılma ihtiyaçları bulunmaktadır. Şöyle ki klimaların ve kombilerin bakımları konusunda hassasiyet gösterilmemesi daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır ve nedenle firmamız sizler için klima ve kombi bakım paketleri hazırlamış olup, değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Ferhatpaşa Teka Küçük Ev Aletleri - Ferhatpaşa Teka Beyaz Eşya - Ferhatpaşa Teka Buzdolabı - Ferhatpaşa Teka Derin Dondurucu - Ferhatpaşa Teka Çamaşır Makinesi - Ferhatpaşa Teka Kurutma Makinesi - Ferhatpaşa Teka Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ferhatpaşa Teka Bulaşık Makinesi - Ferhatpaşa Teka Fırın - Ferhatpaşa Teka Mikrodalga Fırın - Ferhatpaşa Teka Ocak - Ferhatpaşa Teka Set Üstü Ocak - Ferhatpaşa Teka Seramik ocak - Ferhatpaşa Teka Aspiratör - Ferhatpaşa Teka Set Üstü Fırın - Ferhatpaşa Teka Su Arıtma Cihazı - Ferhatpaşa Teka Ankastre Ürünler - Ferhatpaşa Teka Ankastre Fırınlar - Ferhatpaşa Teka Ankastre Ocaklar - Ferhatpaşa Teka Ankastre Domino Ocaklar - Ferhatpaşa Teka Ankastre Aspiratörler - Ferhatpaşa Teka Ankastre Davlumbazlar - Ferhatpaşa Teka Davlumbazlar - Ferhatpaşa Teka Televizyonlar - Ferhatpaşa Teka Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ferhatpaşa Teka Isıtıcılar - Ferhatpaşa Teka Klima - Ferhatpaşa Teka Elektrikli Süpürge - Ferhatpaşa Teka Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ