Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Selimiye Rubenis Servisi

Selimiye Rubenis Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Selimiye Rubenis servis imkanından yararlanabilirsiniz

Selimiye Rubenis Klima Servisi

Selimiye Rubenis marka klimalarınız için en iyi bakım ve onarım hizmetini veren Selimiye Rubenis servisi haftanın her günü hiç durmadan hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini yüzde yüz oranında sağlamak için elinden geleni yapan ve bu amaç için var gücüyle çalışan Selimiye Rubenis servisi eğitimli çalışanları ile hedefini her zaman gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü hizmeti, ekonomik fiyatları ve kaliteli çalışmaları ile Selimiye Rubenis servisi klima bakım ve onarımlarında akla gelen ilk adres olmaktadır. Selimiye Rubenis servisi ile yapılan çalışmalarda garantiler verilmektedir ve bu çalışmalarda tamamen orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Özellikle arıza onarım çalışmaları sonrasında Selimiye Rubenis servisi tarafından verilen kaliteli hizmet ile klimalarınız eski performansını yeniden sağlamaktadır.

Selimiye Rubenis servisine klima konusunda sıkça sorulan pek çok soru sorulmaktadır ve Selimiye Rubenis servisi bu soruların cevabını kullanıcılara ayrıntılı bir şekilde vermektedir. Selimiye Rubenis servisine sorulan soruların başında klimaların çalışırken çıkardıkları garip sesler yer almaktadır. ilk çalışma durumunda ya da kapanma durumunda klimadan birkaç dakika farklı bir ses gelmesi oldukça normaldir. Fakat söz konusu ses uzun süre devam ediyorsa ve sadece açılma ve kapanma durumlarında oluşmuyorsa elbette böyle bir durumda sıkıntı oluşacaktır. Bu durumun sebepleri arasında, montaj hataları veya fan arızları yer almaktadır. Sesli klima çalışması halinde ise parça değişimleri ya da müdahaleler tamamen uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yanlış bir müdahale klimada daha büyük arızalara yol açmaktadır. Klima bakım ya da onarım çalışmalarında kesinlikle bireysel müdahale söz konusu olmamalıdır.

Selimiye Rubenis servisi tarafından yapılan çalışmalar belli bir kalite standardının altına hiçbir zaman düşmemektedir. İlk arıza durumunda Selimiye Rubenis servisi müşterilerinin gerçekten bir arıza ile karşı karşıya kalıp kalmadığını kontrol etmektedir. Çünkü klimadan farklı çalışma sesleri gelmesi pek çok zaman normal olan bir durumdur. Bu bakımdan Selimiye Rubenis servisi gerekli tüm kontrolleri sağlamaktadır. Selimiye Rubenis servisi tarafından sağlanan kontrollerden sonra hala ciddi şekilde ses problemi varsa Selimiye Rubenis servisi teknik ekibi yerinde müdahale için sizin müsait olduğunuz zaman diliminde adresinize ziyarette bulunmaktadır ve kısa sürede işlemleri tamamlamaktadır.

Selimiye Rubenis Küçük Ev Aletleri - Selimiye Rubenis Beyaz Eşya - Selimiye Rubenis Buzdolabı - Selimiye Rubenis Derin Dondurucu - Selimiye Rubenis Çamaşır Makinesi - Selimiye Rubenis Kurutma Makinesi - Selimiye Rubenis Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Selimiye Rubenis Bulaşık Makinesi - Selimiye Rubenis Fırın - Selimiye Rubenis Mikrodalga Fırın - Selimiye Rubenis Ocak - Selimiye Rubenis Set Üstü Ocak - Selimiye Rubenis Seramik ocak - Selimiye Rubenis Aspiratör - Selimiye Rubenis Set Üstü Fırın - Selimiye Rubenis Su Arıtma Cihazı - Selimiye Rubenis Ankastre Ürünler - Selimiye Rubenis Ankastre Fırınlar - Selimiye Rubenis Ankastre Ocaklar - Selimiye Rubenis Ankastre Domino Ocaklar - Selimiye Rubenis Ankastre Aspiratörler - Selimiye Rubenis Ankastre Davlumbazlar - Selimiye Rubenis Davlumbazlar - Selimiye Rubenis Televizyonlar - Selimiye Rubenis Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Selimiye Rubenis Isıtıcılar - Selimiye Rubenis Klima - Selimiye Rubenis Elektrikli Süpürge - Selimiye Rubenis Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ