Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Atakent Rubenis Servisi

Atakent Rubenis Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Atakent Rubenis servis imkanından yararlanabilirsiniz

Atakent Rubenis Klima Servisi

Atakent Rubenis marka klimalarınız için en iyi bakım ve onarım hizmetini veren Atakent Rubenis servisi haftanın her günü hiç durmadan hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini yüzde yüz oranında sağlamak için elinden geleni yapan ve bu amaç için var gücüyle çalışan Atakent Rubenis servisi eğitimli çalışanları ile hedefini her zaman gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü hizmeti, ekonomik fiyatları ve kaliteli çalışmaları ile Atakent Rubenis servisi klima bakım ve onarımlarında akla gelen ilk adres olmaktadır. Atakent Rubenis servisi ile yapılan çalışmalarda garantiler verilmektedir ve bu çalışmalarda tamamen orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Özellikle arıza onarım çalışmaları sonrasında Atakent Rubenis servisi tarafından verilen kaliteli hizmet ile klimalarınız eski performansını yeniden sağlamaktadır.

Atakent Rubenis servisine klima konusunda sıkça sorulan pek çok soru sorulmaktadır ve Atakent Rubenis servisi bu soruların cevabını kullanıcılara ayrıntılı bir şekilde vermektedir. Atakent Rubenis servisine sorulan soruların başında klimaların çalışırken çıkardıkları garip sesler yer almaktadır. ilk çalışma durumunda ya da kapanma durumunda klimadan birkaç dakika farklı bir ses gelmesi oldukça normaldir. Fakat söz konusu ses uzun süre devam ediyorsa ve sadece açılma ve kapanma durumlarında oluşmuyorsa elbette böyle bir durumda sıkıntı oluşacaktır. Bu durumun sebepleri arasında, montaj hataları veya fan arızları yer almaktadır. Sesli klima çalışması halinde ise parça değişimleri ya da müdahaleler tamamen uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yanlış bir müdahale klimada daha büyük arızalara yol açmaktadır. Klima bakım ya da onarım çalışmalarında kesinlikle bireysel müdahale söz konusu olmamalıdır.

Atakent Rubenis servisi tarafından yapılan çalışmalar belli bir kalite standardının altına hiçbir zaman düşmemektedir. İlk arıza durumunda Atakent Rubenis servisi müşterilerinin gerçekten bir arıza ile karşı karşıya kalıp kalmadığını kontrol etmektedir. Çünkü klimadan farklı çalışma sesleri gelmesi pek çok zaman normal olan bir durumdur. Bu bakımdan Atakent Rubenis servisi gerekli tüm kontrolleri sağlamaktadır. Atakent Rubenis servisi tarafından sağlanan kontrollerden sonra hala ciddi şekilde ses problemi varsa Atakent Rubenis servisi teknik ekibi yerinde müdahale için sizin müsait olduğunuz zaman diliminde adresinize ziyarette bulunmaktadır ve kısa sürede işlemleri tamamlamaktadır.

Atakent Rubenis Küçük Ev Aletleri - Atakent Rubenis Beyaz Eşya - Atakent Rubenis Buzdolabı - Atakent Rubenis Derin Dondurucu - Atakent Rubenis Çamaşır Makinesi - Atakent Rubenis Kurutma Makinesi - Atakent Rubenis Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Atakent Rubenis Bulaşık Makinesi - Atakent Rubenis Fırın - Atakent Rubenis Mikrodalga Fırın - Atakent Rubenis Ocak - Atakent Rubenis Set Üstü Ocak - Atakent Rubenis Seramik ocak - Atakent Rubenis Aspiratör - Atakent Rubenis Set Üstü Fırın - Atakent Rubenis Su Arıtma Cihazı - Atakent Rubenis Ankastre Ürünler - Atakent Rubenis Ankastre Fırınlar - Atakent Rubenis Ankastre Ocaklar - Atakent Rubenis Ankastre Domino Ocaklar - Atakent Rubenis Ankastre Aspiratörler - Atakent Rubenis Ankastre Davlumbazlar - Atakent Rubenis Davlumbazlar - Atakent Rubenis Televizyonlar - Atakent Rubenis Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Atakent Rubenis Isıtıcılar - Atakent Rubenis Klima - Atakent Rubenis Elektrikli Süpürge - Atakent Rubenis Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ