Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

İstiklal Rubenis Servisi

İstiklal Rubenis Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak İstiklal Rubenis servis imkanından yararlanabilirsiniz

İstiklal Rubenis Klima Servisi

İstiklal Rubenis marka klimalarınız için en iyi bakım ve onarım hizmetini veren İstiklal Rubenis servisi haftanın her günü hiç durmadan hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini yüzde yüz oranında sağlamak için elinden geleni yapan ve bu amaç için var gücüyle çalışan İstiklal Rubenis servisi eğitimli çalışanları ile hedefini her zaman gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü hizmeti, ekonomik fiyatları ve kaliteli çalışmaları ile İstiklal Rubenis servisi klima bakım ve onarımlarında akla gelen ilk adres olmaktadır. İstiklal Rubenis servisi ile yapılan çalışmalarda garantiler verilmektedir ve bu çalışmalarda tamamen orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Özellikle arıza onarım çalışmaları sonrasında İstiklal Rubenis servisi tarafından verilen kaliteli hizmet ile klimalarınız eski performansını yeniden sağlamaktadır.

İstiklal Rubenis servisine klima konusunda sıkça sorulan pek çok soru sorulmaktadır ve İstiklal Rubenis servisi bu soruların cevabını kullanıcılara ayrıntılı bir şekilde vermektedir. İstiklal Rubenis servisine sorulan soruların başında klimaların çalışırken çıkardıkları garip sesler yer almaktadır. ilk çalışma durumunda ya da kapanma durumunda klimadan birkaç dakika farklı bir ses gelmesi oldukça normaldir. Fakat söz konusu ses uzun süre devam ediyorsa ve sadece açılma ve kapanma durumlarında oluşmuyorsa elbette böyle bir durumda sıkıntı oluşacaktır. Bu durumun sebepleri arasında, montaj hataları veya fan arızları yer almaktadır. Sesli klima çalışması halinde ise parça değişimleri ya da müdahaleler tamamen uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yanlış bir müdahale klimada daha büyük arızalara yol açmaktadır. Klima bakım ya da onarım çalışmalarında kesinlikle bireysel müdahale söz konusu olmamalıdır.

İstiklal Rubenis servisi tarafından yapılan çalışmalar belli bir kalite standardının altına hiçbir zaman düşmemektedir. İlk arıza durumunda İstiklal Rubenis servisi müşterilerinin gerçekten bir arıza ile karşı karşıya kalıp kalmadığını kontrol etmektedir. Çünkü klimadan farklı çalışma sesleri gelmesi pek çok zaman normal olan bir durumdur. Bu bakımdan İstiklal Rubenis servisi gerekli tüm kontrolleri sağlamaktadır. İstiklal Rubenis servisi tarafından sağlanan kontrollerden sonra hala ciddi şekilde ses problemi varsa İstiklal Rubenis servisi teknik ekibi yerinde müdahale için sizin müsait olduğunuz zaman diliminde adresinize ziyarette bulunmaktadır ve kısa sürede işlemleri tamamlamaktadır.

İstiklal Rubenis Küçük Ev Aletleri - İstiklal Rubenis Beyaz Eşya - İstiklal Rubenis Buzdolabı - İstiklal Rubenis Derin Dondurucu - İstiklal Rubenis Çamaşır Makinesi - İstiklal Rubenis Kurutma Makinesi - İstiklal Rubenis Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İstiklal Rubenis Bulaşık Makinesi - İstiklal Rubenis Fırın - İstiklal Rubenis Mikrodalga Fırın - İstiklal Rubenis Ocak - İstiklal Rubenis Set Üstü Ocak - İstiklal Rubenis Seramik ocak - İstiklal Rubenis Aspiratör - İstiklal Rubenis Set Üstü Fırın - İstiklal Rubenis Su Arıtma Cihazı - İstiklal Rubenis Ankastre Ürünler - İstiklal Rubenis Ankastre Fırınlar - İstiklal Rubenis Ankastre Ocaklar - İstiklal Rubenis Ankastre Domino Ocaklar - İstiklal Rubenis Ankastre Aspiratörler - İstiklal Rubenis Ankastre Davlumbazlar - İstiklal Rubenis Davlumbazlar - İstiklal Rubenis Televizyonlar - İstiklal Rubenis Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İstiklal Rubenis Isıtıcılar - İstiklal Rubenis Klima - İstiklal Rubenis Elektrikli Süpürge - İstiklal Rubenis Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ