Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

İmes Rubenis Servisi

İmes Rubenis Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak İmes Rubenis servis imkanından yararlanabilirsiniz

İmes Rubenis Klima Servisi

İmes Rubenis marka klimalarınız için en iyi bakım ve onarım hizmetini veren İmes Rubenis servisi haftanın her günü hiç durmadan hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini yüzde yüz oranında sağlamak için elinden geleni yapan ve bu amaç için var gücüyle çalışan İmes Rubenis servisi eğitimli çalışanları ile hedefini her zaman gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü hizmeti, ekonomik fiyatları ve kaliteli çalışmaları ile İmes Rubenis servisi klima bakım ve onarımlarında akla gelen ilk adres olmaktadır. İmes Rubenis servisi ile yapılan çalışmalarda garantiler verilmektedir ve bu çalışmalarda tamamen orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Özellikle arıza onarım çalışmaları sonrasında İmes Rubenis servisi tarafından verilen kaliteli hizmet ile klimalarınız eski performansını yeniden sağlamaktadır.

İmes Rubenis servisine klima konusunda sıkça sorulan pek çok soru sorulmaktadır ve İmes Rubenis servisi bu soruların cevabını kullanıcılara ayrıntılı bir şekilde vermektedir. İmes Rubenis servisine sorulan soruların başında klimaların çalışırken çıkardıkları garip sesler yer almaktadır. ilk çalışma durumunda ya da kapanma durumunda klimadan birkaç dakika farklı bir ses gelmesi oldukça normaldir. Fakat söz konusu ses uzun süre devam ediyorsa ve sadece açılma ve kapanma durumlarında oluşmuyorsa elbette böyle bir durumda sıkıntı oluşacaktır. Bu durumun sebepleri arasında, montaj hataları veya fan arızları yer almaktadır. Sesli klima çalışması halinde ise parça değişimleri ya da müdahaleler tamamen uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yanlış bir müdahale klimada daha büyük arızalara yol açmaktadır. Klima bakım ya da onarım çalışmalarında kesinlikle bireysel müdahale söz konusu olmamalıdır.

İmes Rubenis servisi tarafından yapılan çalışmalar belli bir kalite standardının altına hiçbir zaman düşmemektedir. İlk arıza durumunda İmes Rubenis servisi müşterilerinin gerçekten bir arıza ile karşı karşıya kalıp kalmadığını kontrol etmektedir. Çünkü klimadan farklı çalışma sesleri gelmesi pek çok zaman normal olan bir durumdur. Bu bakımdan İmes Rubenis servisi gerekli tüm kontrolleri sağlamaktadır. İmes Rubenis servisi tarafından sağlanan kontrollerden sonra hala ciddi şekilde ses problemi varsa İmes Rubenis servisi teknik ekibi yerinde müdahale için sizin müsait olduğunuz zaman diliminde adresinize ziyarette bulunmaktadır ve kısa sürede işlemleri tamamlamaktadır.

İmes Rubenis Küçük Ev Aletleri - İmes Rubenis Beyaz Eşya - İmes Rubenis Buzdolabı - İmes Rubenis Derin Dondurucu - İmes Rubenis Çamaşır Makinesi - İmes Rubenis Kurutma Makinesi - İmes Rubenis Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İmes Rubenis Bulaşık Makinesi - İmes Rubenis Fırın - İmes Rubenis Mikrodalga Fırın - İmes Rubenis Ocak - İmes Rubenis Set Üstü Ocak - İmes Rubenis Seramik ocak - İmes Rubenis Aspiratör - İmes Rubenis Set Üstü Fırın - İmes Rubenis Su Arıtma Cihazı - İmes Rubenis Ankastre Ürünler - İmes Rubenis Ankastre Fırınlar - İmes Rubenis Ankastre Ocaklar - İmes Rubenis Ankastre Domino Ocaklar - İmes Rubenis Ankastre Aspiratörler - İmes Rubenis Ankastre Davlumbazlar - İmes Rubenis Davlumbazlar - İmes Rubenis Televizyonlar - İmes Rubenis Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İmes Rubenis Isıtıcılar - İmes Rubenis Klima - İmes Rubenis Elektrikli Süpürge - İmes Rubenis Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ