Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yenidoğan Hotpoint Servisi

Yenidoğan Hotpoint Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yenidoğan Hotpoint servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yenidoğan Hotpoint Servisi

Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan İstanbul Anadolu yakasında varlığını sürdüren ve her gün bir öncekinden daha fazla kişiye hizmet vermeyi amaçlayan firmamız büyük işlere imza atmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hep ileriye dönük olarak belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme tutkumuz ve donanımlı ekibimizle tüm Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi sorunlarınızda sizlere yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Yenidoğan Hotpoint Ariston Servisi Olarak Biz Kimiz?

Her şeyden önce müşterisinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çalışmayı hedefleyen bir teknik servisiz. Yenidoğan Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti konusunda sürekli olarak ulaşabileceğiniz, her türlü bakım, destek ve tamir hizmetini isteyebileceğiniz bir kurumuz.

Bizi piyasadaki diğer servislerinden ayıran en temel etkenlerden birisi hiç şüphesiz adımızın başında yazan Hotpoint Ariston güvencesidir. Bu güvence sayesinde garantili bir teknik hizmet vaat ediyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kendi garantimiz kapsamına alarak, sonraki müdahaleleri teknik servisimiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Herkesin yakından bildiği bu dev markanın getirdiği teknolojik gelişmelerin hepsinin yakından takipçisiyiz. Tüm elemanlarımız son derece iyi şekilde eğitilmiş olup, sürekli devam eden bir öğrenme sürecindedirler. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerde en son yeniliklerden haberdar olup en düşük maliyetle en verimli çalışmayı sunuyoruz.

Yenidoğan Hotpoint Vizyon ve Misyonumuz Nedir?

En Yakın Yenidoğan Hotpoint Servisi Tamircisi olarak en önemli temennimiz Anadolu yakası ve çevresinde günden güne büyüyen çevremizi daha da genişleterek, üstün hizmet ve performansımızı her yere ulaştırabilmektir. Hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimize en verimli seviyede fayda sağlayıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bir kurumu ayakta tutanın müşterileri olduğunu biliyor ve esas amacımızı müşteri memnuniyeti üzerine kuruyoruz. İstedikleri an bize ulaşabilen, en ucuz fiyata en iyi işçiliği alabilen, sektördeki diğer firmalardan çok daha güler yüzlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi elemanlar tarafından karşılanan müşterinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

İstiyoruz ki İstanbul Yenidoğan Hotpoint ve çevresindeki hiç kimse bozuk Yenidoğan Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti yüzünden yiyeceklerini atmak zorunda kalmasın, tamir ve onarım için bir parası ödemesin. Bu nedenle size maksimum kalite, minimum ücreti vaat ediyor ve Ariston güvencesiyle onaylanmış bu kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Yenidoğan Hotpoint Küçük Ev Aletleri - Yenidoğan Hotpoint Beyaz Eşya - Yenidoğan Hotpoint Buzdolabı - Yenidoğan Hotpoint Derin Dondurucu - Yenidoğan Hotpoint Çamaşır Makinesi - Yenidoğan Hotpoint Kurutma Makinesi - Yenidoğan Hotpoint Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yenidoğan Hotpoint Bulaşık Makinesi - Yenidoğan Hotpoint Fırın - Yenidoğan Hotpoint Mikrodalga Fırın - Yenidoğan Hotpoint Ocak - Yenidoğan Hotpoint Set Üstü Ocak - Yenidoğan Hotpoint Seramik ocak - Yenidoğan Hotpoint Aspiratör - Yenidoğan Hotpoint Set Üstü Fırın - Yenidoğan Hotpoint Su Arıtma Cihazı - Yenidoğan Hotpoint Ankastre Ürünler - Yenidoğan Hotpoint Ankastre Fırınlar - Yenidoğan Hotpoint Ankastre Ocaklar - Yenidoğan Hotpoint Ankastre Domino Ocaklar - Yenidoğan Hotpoint Ankastre Aspiratörler - Yenidoğan Hotpoint Ankastre Davlumbazlar - Yenidoğan Hotpoint Davlumbazlar - Yenidoğan Hotpoint Televizyonlar - Yenidoğan Hotpoint Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yenidoğan Hotpoint Isıtıcılar - Yenidoğan Hotpoint Klima - Yenidoğan Hotpoint Elektrikli Süpürge - Yenidoğan Hotpoint Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP