Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Bağlarbaşı Hotpoint Servisi

Bağlarbaşı Hotpoint Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Bağlarbaşı Hotpoint servis imkanından yararlanabilirsiniz

Bağlarbaşı Hotpoint Servisi

Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan İstanbul Anadolu yakasında varlığını sürdüren ve her gün bir öncekinden daha fazla kişiye hizmet vermeyi amaçlayan firmamız büyük işlere imza atmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hep ileriye dönük olarak belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme tutkumuz ve donanımlı ekibimizle tüm Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi sorunlarınızda sizlere yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Bağlarbaşı Hotpoint Ariston Servisi Olarak Biz Kimiz?

Her şeyden önce müşterisinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çalışmayı hedefleyen bir teknik servisiz. Bağlarbaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti konusunda sürekli olarak ulaşabileceğiniz, her türlü bakım, destek ve tamir hizmetini isteyebileceğiniz bir kurumuz.

Bizi piyasadaki diğer servislerinden ayıran en temel etkenlerden birisi hiç şüphesiz adımızın başında yazan Hotpoint Ariston güvencesidir. Bu güvence sayesinde garantili bir teknik hizmet vaat ediyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kendi garantimiz kapsamına alarak, sonraki müdahaleleri teknik servisimiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Herkesin yakından bildiği bu dev markanın getirdiği teknolojik gelişmelerin hepsinin yakından takipçisiyiz. Tüm elemanlarımız son derece iyi şekilde eğitilmiş olup, sürekli devam eden bir öğrenme sürecindedirler. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerde en son yeniliklerden haberdar olup en düşük maliyetle en verimli çalışmayı sunuyoruz.

Bağlarbaşı Hotpoint Vizyon ve Misyonumuz Nedir?

En Yakın Bağlarbaşı Hotpoint Servisi Tamircisi olarak en önemli temennimiz Anadolu yakası ve çevresinde günden güne büyüyen çevremizi daha da genişleterek, üstün hizmet ve performansımızı her yere ulaştırabilmektir. Hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimize en verimli seviyede fayda sağlayıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bir kurumu ayakta tutanın müşterileri olduğunu biliyor ve esas amacımızı müşteri memnuniyeti üzerine kuruyoruz. İstedikleri an bize ulaşabilen, en ucuz fiyata en iyi işçiliği alabilen, sektördeki diğer firmalardan çok daha güler yüzlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi elemanlar tarafından karşılanan müşterinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

İstiyoruz ki İstanbul Bağlarbaşı Hotpoint ve çevresindeki hiç kimse bozuk Bağlarbaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti yüzünden yiyeceklerini atmak zorunda kalmasın, tamir ve onarım için bir parası ödemesin. Bu nedenle size maksimum kalite, minimum ücreti vaat ediyor ve Ariston güvencesiyle onaylanmış bu kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Bağlarbaşı Hotpoint Küçük Ev Aletleri - Bağlarbaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Bağlarbaşı Hotpoint Buzdolabı - Bağlarbaşı Hotpoint Derin Dondurucu - Bağlarbaşı Hotpoint Çamaşır Makinesi - Bağlarbaşı Hotpoint Kurutma Makinesi - Bağlarbaşı Hotpoint Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Bağlarbaşı Hotpoint Bulaşık Makinesi - Bağlarbaşı Hotpoint Fırın - Bağlarbaşı Hotpoint Mikrodalga Fırın - Bağlarbaşı Hotpoint Ocak - Bağlarbaşı Hotpoint Set Üstü Ocak - Bağlarbaşı Hotpoint Seramik ocak - Bağlarbaşı Hotpoint Aspiratör - Bağlarbaşı Hotpoint Set Üstü Fırın - Bağlarbaşı Hotpoint Su Arıtma Cihazı - Bağlarbaşı Hotpoint Ankastre Ürünler - Bağlarbaşı Hotpoint Ankastre Fırınlar - Bağlarbaşı Hotpoint Ankastre Ocaklar - Bağlarbaşı Hotpoint Ankastre Domino Ocaklar - Bağlarbaşı Hotpoint Ankastre Aspiratörler - Bağlarbaşı Hotpoint Ankastre Davlumbazlar - Bağlarbaşı Hotpoint Davlumbazlar - Bağlarbaşı Hotpoint Televizyonlar - Bağlarbaşı Hotpoint Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Bağlarbaşı Hotpoint Isıtıcılar - Bağlarbaşı Hotpoint Klima - Bağlarbaşı Hotpoint Elektrikli Süpürge - Bağlarbaşı Hotpoint Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP