Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Çavuşbaşı Hotpoint Servisi

Çavuşbaşı Hotpoint Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Çavuşbaşı Hotpoint servis imkanından yararlanabilirsiniz

Çavuşbaşı Hotpoint Servisi

Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan İstanbul Anadolu yakasında varlığını sürdüren ve her gün bir öncekinden daha fazla kişiye hizmet vermeyi amaçlayan firmamız büyük işlere imza atmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hep ileriye dönük olarak belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme tutkumuz ve donanımlı ekibimizle tüm Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi sorunlarınızda sizlere yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Çavuşbaşı Hotpoint Ariston Servisi Olarak Biz Kimiz?

Her şeyden önce müşterisinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çalışmayı hedefleyen bir teknik servisiz. Çavuşbaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti konusunda sürekli olarak ulaşabileceğiniz, her türlü bakım, destek ve tamir hizmetini isteyebileceğiniz bir kurumuz.

Bizi piyasadaki diğer servislerinden ayıran en temel etkenlerden birisi hiç şüphesiz adımızın başında yazan Hotpoint Ariston güvencesidir. Bu güvence sayesinde garantili bir teknik hizmet vaat ediyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kendi garantimiz kapsamına alarak, sonraki müdahaleleri teknik servisimiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Herkesin yakından bildiği bu dev markanın getirdiği teknolojik gelişmelerin hepsinin yakından takipçisiyiz. Tüm elemanlarımız son derece iyi şekilde eğitilmiş olup, sürekli devam eden bir öğrenme sürecindedirler. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerde en son yeniliklerden haberdar olup en düşük maliyetle en verimli çalışmayı sunuyoruz.

Çavuşbaşı Hotpoint Vizyon ve Misyonumuz Nedir?

En Yakın Çavuşbaşı Hotpoint Servisi Tamircisi olarak en önemli temennimiz Anadolu yakası ve çevresinde günden güne büyüyen çevremizi daha da genişleterek, üstün hizmet ve performansımızı her yere ulaştırabilmektir. Hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimize en verimli seviyede fayda sağlayıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bir kurumu ayakta tutanın müşterileri olduğunu biliyor ve esas amacımızı müşteri memnuniyeti üzerine kuruyoruz. İstedikleri an bize ulaşabilen, en ucuz fiyata en iyi işçiliği alabilen, sektördeki diğer firmalardan çok daha güler yüzlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi elemanlar tarafından karşılanan müşterinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

İstiyoruz ki İstanbul Çavuşbaşı Hotpoint ve çevresindeki hiç kimse bozuk Çavuşbaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti yüzünden yiyeceklerini atmak zorunda kalmasın, tamir ve onarım için bir parası ödemesin. Bu nedenle size maksimum kalite, minimum ücreti vaat ediyor ve Ariston güvencesiyle onaylanmış bu kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Çavuşbaşı Hotpoint Küçük Ev Aletleri - Çavuşbaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Çavuşbaşı Hotpoint Buzdolabı - Çavuşbaşı Hotpoint Derin Dondurucu - Çavuşbaşı Hotpoint Çamaşır Makinesi - Çavuşbaşı Hotpoint Kurutma Makinesi - Çavuşbaşı Hotpoint Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çavuşbaşı Hotpoint Bulaşık Makinesi - Çavuşbaşı Hotpoint Fırın - Çavuşbaşı Hotpoint Mikrodalga Fırın - Çavuşbaşı Hotpoint Ocak - Çavuşbaşı Hotpoint Set Üstü Ocak - Çavuşbaşı Hotpoint Seramik ocak - Çavuşbaşı Hotpoint Aspiratör - Çavuşbaşı Hotpoint Set Üstü Fırın - Çavuşbaşı Hotpoint Su Arıtma Cihazı - Çavuşbaşı Hotpoint Ankastre Ürünler - Çavuşbaşı Hotpoint Ankastre Fırınlar - Çavuşbaşı Hotpoint Ankastre Ocaklar - Çavuşbaşı Hotpoint Ankastre Domino Ocaklar - Çavuşbaşı Hotpoint Ankastre Aspiratörler - Çavuşbaşı Hotpoint Ankastre Davlumbazlar - Çavuşbaşı Hotpoint Davlumbazlar - Çavuşbaşı Hotpoint Televizyonlar - Çavuşbaşı Hotpoint Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çavuşbaşı Hotpoint Isıtıcılar - Çavuşbaşı Hotpoint Klima - Çavuşbaşı Hotpoint Elektrikli Süpürge - Çavuşbaşı Hotpoint Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP