Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yavuztürk Hotpoint Servisi

Yavuztürk Hotpoint Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yavuztürk Hotpoint servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yavuztürk Hotpoint Servisi

Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan İstanbul Anadolu yakasında varlığını sürdüren ve her gün bir öncekinden daha fazla kişiye hizmet vermeyi amaçlayan firmamız büyük işlere imza atmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hep ileriye dönük olarak belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme tutkumuz ve donanımlı ekibimizle tüm Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi sorunlarınızda sizlere yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Yavuztürk Hotpoint Ariston Servisi Olarak Biz Kimiz?

Her şeyden önce müşterisinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çalışmayı hedefleyen bir teknik servisiz. Yavuztürk Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti konusunda sürekli olarak ulaşabileceğiniz, her türlü bakım, destek ve tamir hizmetini isteyebileceğiniz bir kurumuz.

Bizi piyasadaki diğer servislerinden ayıran en temel etkenlerden birisi hiç şüphesiz adımızın başında yazan Hotpoint Ariston güvencesidir. Bu güvence sayesinde garantili bir teknik hizmet vaat ediyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kendi garantimiz kapsamına alarak, sonraki müdahaleleri teknik servisimiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Herkesin yakından bildiği bu dev markanın getirdiği teknolojik gelişmelerin hepsinin yakından takipçisiyiz. Tüm elemanlarımız son derece iyi şekilde eğitilmiş olup, sürekli devam eden bir öğrenme sürecindedirler. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerde en son yeniliklerden haberdar olup en düşük maliyetle en verimli çalışmayı sunuyoruz.

Yavuztürk Hotpoint Vizyon ve Misyonumuz Nedir?

En Yakın Yavuztürk Hotpoint Servisi Tamircisi olarak en önemli temennimiz Anadolu yakası ve çevresinde günden güne büyüyen çevremizi daha da genişleterek, üstün hizmet ve performansımızı her yere ulaştırabilmektir. Hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimize en verimli seviyede fayda sağlayıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bir kurumu ayakta tutanın müşterileri olduğunu biliyor ve esas amacımızı müşteri memnuniyeti üzerine kuruyoruz. İstedikleri an bize ulaşabilen, en ucuz fiyata en iyi işçiliği alabilen, sektördeki diğer firmalardan çok daha güler yüzlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi elemanlar tarafından karşılanan müşterinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

İstiyoruz ki İstanbul Yavuztürk Hotpoint ve çevresindeki hiç kimse bozuk Yavuztürk Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti yüzünden yiyeceklerini atmak zorunda kalmasın, tamir ve onarım için bir parası ödemesin. Bu nedenle size maksimum kalite, minimum ücreti vaat ediyor ve Ariston güvencesiyle onaylanmış bu kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Yavuztürk Hotpoint Küçük Ev Aletleri - Yavuztürk Hotpoint Beyaz Eşya - Yavuztürk Hotpoint Buzdolabı - Yavuztürk Hotpoint Derin Dondurucu - Yavuztürk Hotpoint Çamaşır Makinesi - Yavuztürk Hotpoint Kurutma Makinesi - Yavuztürk Hotpoint Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yavuztürk Hotpoint Bulaşık Makinesi - Yavuztürk Hotpoint Fırın - Yavuztürk Hotpoint Mikrodalga Fırın - Yavuztürk Hotpoint Ocak - Yavuztürk Hotpoint Set Üstü Ocak - Yavuztürk Hotpoint Seramik ocak - Yavuztürk Hotpoint Aspiratör - Yavuztürk Hotpoint Set Üstü Fırın - Yavuztürk Hotpoint Su Arıtma Cihazı - Yavuztürk Hotpoint Ankastre Ürünler - Yavuztürk Hotpoint Ankastre Fırınlar - Yavuztürk Hotpoint Ankastre Ocaklar - Yavuztürk Hotpoint Ankastre Domino Ocaklar - Yavuztürk Hotpoint Ankastre Aspiratörler - Yavuztürk Hotpoint Ankastre Davlumbazlar - Yavuztürk Hotpoint Davlumbazlar - Yavuztürk Hotpoint Televizyonlar - Yavuztürk Hotpoint Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yavuztürk Hotpoint Isıtıcılar - Yavuztürk Hotpoint Klima - Yavuztürk Hotpoint Elektrikli Süpürge - Yavuztürk Hotpoint Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP