Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kuyubaşı Hotpoint Servisi

Kuyubaşı Hotpoint Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kuyubaşı Hotpoint servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kuyubaşı Hotpoint Servisi

Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan İstanbul Anadolu yakasında varlığını sürdüren ve her gün bir öncekinden daha fazla kişiye hizmet vermeyi amaçlayan firmamız büyük işlere imza atmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hep ileriye dönük olarak belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme tutkumuz ve donanımlı ekibimizle tüm Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi sorunlarınızda sizlere yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Kuyubaşı Hotpoint Ariston Servisi Olarak Biz Kimiz?

Her şeyden önce müşterisinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çalışmayı hedefleyen bir teknik servisiz. Kuyubaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti konusunda sürekli olarak ulaşabileceğiniz, her türlü bakım, destek ve tamir hizmetini isteyebileceğiniz bir kurumuz.

Bizi piyasadaki diğer servislerinden ayıran en temel etkenlerden birisi hiç şüphesiz adımızın başında yazan Hotpoint Ariston güvencesidir. Bu güvence sayesinde garantili bir teknik hizmet vaat ediyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kendi garantimiz kapsamına alarak, sonraki müdahaleleri teknik servisimiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Herkesin yakından bildiği bu dev markanın getirdiği teknolojik gelişmelerin hepsinin yakından takipçisiyiz. Tüm elemanlarımız son derece iyi şekilde eğitilmiş olup, sürekli devam eden bir öğrenme sürecindedirler. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerde en son yeniliklerden haberdar olup en düşük maliyetle en verimli çalışmayı sunuyoruz.

Kuyubaşı Hotpoint Vizyon ve Misyonumuz Nedir?

En Yakın Kuyubaşı Hotpoint Servisi Tamircisi olarak en önemli temennimiz Anadolu yakası ve çevresinde günden güne büyüyen çevremizi daha da genişleterek, üstün hizmet ve performansımızı her yere ulaştırabilmektir. Hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimize en verimli seviyede fayda sağlayıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bir kurumu ayakta tutanın müşterileri olduğunu biliyor ve esas amacımızı müşteri memnuniyeti üzerine kuruyoruz. İstedikleri an bize ulaşabilen, en ucuz fiyata en iyi işçiliği alabilen, sektördeki diğer firmalardan çok daha güler yüzlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi elemanlar tarafından karşılanan müşterinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

İstiyoruz ki İstanbul Kuyubaşı Hotpoint ve çevresindeki hiç kimse bozuk Kuyubaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti yüzünden yiyeceklerini atmak zorunda kalmasın, tamir ve onarım için bir parası ödemesin. Bu nedenle size maksimum kalite, minimum ücreti vaat ediyor ve Ariston güvencesiyle onaylanmış bu kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Kuyubaşı Hotpoint Küçük Ev Aletleri - Kuyubaşı Hotpoint Beyaz Eşya - Kuyubaşı Hotpoint Buzdolabı - Kuyubaşı Hotpoint Derin Dondurucu - Kuyubaşı Hotpoint Çamaşır Makinesi - Kuyubaşı Hotpoint Kurutma Makinesi - Kuyubaşı Hotpoint Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kuyubaşı Hotpoint Bulaşık Makinesi - Kuyubaşı Hotpoint Fırın - Kuyubaşı Hotpoint Mikrodalga Fırın - Kuyubaşı Hotpoint Ocak - Kuyubaşı Hotpoint Set Üstü Ocak - Kuyubaşı Hotpoint Seramik ocak - Kuyubaşı Hotpoint Aspiratör - Kuyubaşı Hotpoint Set Üstü Fırın - Kuyubaşı Hotpoint Su Arıtma Cihazı - Kuyubaşı Hotpoint Ankastre Ürünler - Kuyubaşı Hotpoint Ankastre Fırınlar - Kuyubaşı Hotpoint Ankastre Ocaklar - Kuyubaşı Hotpoint Ankastre Domino Ocaklar - Kuyubaşı Hotpoint Ankastre Aspiratörler - Kuyubaşı Hotpoint Ankastre Davlumbazlar - Kuyubaşı Hotpoint Davlumbazlar - Kuyubaşı Hotpoint Televizyonlar - Kuyubaşı Hotpoint Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kuyubaşı Hotpoint Isıtıcılar - Kuyubaşı Hotpoint Klima - Kuyubaşı Hotpoint Elektrikli Süpürge - Kuyubaşı Hotpoint Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP