Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Fetih Mahallesi Hotpoint Servisi

Fetih Mahallesi Hotpoint Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Fetih Mahallesi Hotpoint servis imkanından yararlanabilirsiniz

Fetih Mahallesi Hotpoint Servisi

Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan İstanbul Anadolu yakasında varlığını sürdüren ve her gün bir öncekinden daha fazla kişiye hizmet vermeyi amaçlayan firmamız büyük işlere imza atmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hep ileriye dönük olarak belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirme tutkumuz ve donanımlı ekibimizle tüm Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi sorunlarınızda sizlere yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Fetih Mahallesi Hotpoint Ariston Servisi Olarak Biz Kimiz?

Her şeyden önce müşterisinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çalışmayı hedefleyen bir teknik servisiz. Fetih Mahallesi Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti konusunda sürekli olarak ulaşabileceğiniz, her türlü bakım, destek ve tamir hizmetini isteyebileceğiniz bir kurumuz.

Bizi piyasadaki diğer servislerinden ayıran en temel etkenlerden birisi hiç şüphesiz adımızın başında yazan Hotpoint Ariston güvencesidir. Bu güvence sayesinde garantili bir teknik hizmet vaat ediyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kendi garantimiz kapsamına alarak, sonraki müdahaleleri teknik servisimiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Herkesin yakından bildiği bu dev markanın getirdiği teknolojik gelişmelerin hepsinin yakından takipçisiyiz. Tüm elemanlarımız son derece iyi şekilde eğitilmiş olup, sürekli devam eden bir öğrenme sürecindedirler. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerde en son yeniliklerden haberdar olup en düşük maliyetle en verimli çalışmayı sunuyoruz.

Fetih Mahallesi Hotpoint Vizyon ve Misyonumuz Nedir?

En Yakın Fetih Mahallesi Hotpoint Servisi Tamircisi olarak en önemli temennimiz Anadolu yakası ve çevresinde günden güne büyüyen çevremizi daha da genişleterek, üstün hizmet ve performansımızı her yere ulaştırabilmektir. Hizmet ettiğimiz tüm müşterilerimize en verimli seviyede fayda sağlayıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Bir kurumu ayakta tutanın müşterileri olduğunu biliyor ve esas amacımızı müşteri memnuniyeti üzerine kuruyoruz. İstedikleri an bize ulaşabilen, en ucuz fiyata en iyi işçiliği alabilen, sektördeki diğer firmalardan çok daha güler yüzlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi elemanlar tarafından karşılanan müşterinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

İstiyoruz ki İstanbul Fetih Mahallesi Hotpoint ve çevresindeki hiç kimse bozuk Fetih Mahallesi Hotpoint Beyaz Eşya - Buzdolabı - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Kombi - Klima - Ocak - Fırın - Süpürge Servis Hizmeti yüzünden yiyeceklerini atmak zorunda kalmasın, tamir ve onarım için bir parası ödemesin. Bu nedenle size maksimum kalite, minimum ücreti vaat ediyor ve Ariston güvencesiyle onaylanmış bu kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Fetih Mahallesi Hotpoint Küçük Ev Aletleri - Fetih Mahallesi Hotpoint Beyaz Eşya - Fetih Mahallesi Hotpoint Buzdolabı - Fetih Mahallesi Hotpoint Derin Dondurucu - Fetih Mahallesi Hotpoint Çamaşır Makinesi - Fetih Mahallesi Hotpoint Kurutma Makinesi - Fetih Mahallesi Hotpoint Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Fetih Mahallesi Hotpoint Bulaşık Makinesi - Fetih Mahallesi Hotpoint Fırın - Fetih Mahallesi Hotpoint Mikrodalga Fırın - Fetih Mahallesi Hotpoint Ocak - Fetih Mahallesi Hotpoint Set Üstü Ocak - Fetih Mahallesi Hotpoint Seramik ocak - Fetih Mahallesi Hotpoint Aspiratör - Fetih Mahallesi Hotpoint Set Üstü Fırın - Fetih Mahallesi Hotpoint Su Arıtma Cihazı - Fetih Mahallesi Hotpoint Ankastre Ürünler - Fetih Mahallesi Hotpoint Ankastre Fırınlar - Fetih Mahallesi Hotpoint Ankastre Ocaklar - Fetih Mahallesi Hotpoint Ankastre Domino Ocaklar - Fetih Mahallesi Hotpoint Ankastre Aspiratörler - Fetih Mahallesi Hotpoint Ankastre Davlumbazlar - Fetih Mahallesi Hotpoint Davlumbazlar - Fetih Mahallesi Hotpoint Televizyonlar - Fetih Mahallesi Hotpoint Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Fetih Mahallesi Hotpoint Isıtıcılar - Fetih Mahallesi Hotpoint Klima - Fetih Mahallesi Hotpoint Elektrikli Süpürge - Fetih Mahallesi Hotpoint Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP