Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yeni Çamlıca Miele Servisi

Yeni Çamlıca Miele Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yeni Çamlıca Miele servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yeni Çamlıca Miele Beyaz Eşya Klima Servisi

Yeni Çamlıca Miele markası kendisini kanıtlamış bir marka olarak günümüz itibariyle çok sayıda beyaz eşya ve klima modeline sahip çeşitli beyaz eşya ürünleriyle son teknolojinin hızını yakalamış bir markadır. Tezcan beyaz eşya kombi klima servisi İstanbul’un tamamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, süpürge gibi sayısız beyaz eşya ürünü için kalite standartlarına uygun servis hizmeti vermekte olup arıza problemlerine hızlı çözümler üretebilmek için sürekli faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti için sürekli bir disiplinle hareket eden firmamızdan miele beyaz eşya, klima servis hizmeti almak isteyen müşterileriniz, şayet İstanbul’un Avrupa yakasında bulunuyorlarsa 0212 295 62 11 no’lu telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek hizmet talep edebilmektedir. Şayet Anadolu yakasında bulunuyorsanız ve en yakın merkezimizden hizmet talep etmek istiyorsanız da 0216 471 80 95 no’lu telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır sektörde doğru adımlarla yürüyen firmamızla çalışmak isteyen siz değerli müşterilerimizi elbette ki zor anlarında yalnız bırakmayacağız. Bu sebeple sizler için yürütmekte olduğumuz yedi yirmi dört çalışma saatlerine sahip gezici servis olanağımız bulunmaktadır. Ani ve beklenmedik beyaz eşya kombi klima arızalarının canınızı sıkmaması için gezici servis telefon numaramızdan yani 0532 646 84 10 no’lu hattan bize ulaşabilir ve hemen destek isteyebilirsiniz. Gerek gezici servis, gerekse de Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren şubelerimizden servis talebinde de bulunulabilmektedir.

İletişim numaralarımızla siz değerli müşterilerimizin sorun ve taleplerini almak üzere yetkilendirilmiş müşteri temsilcilerimize vereceğiniz bilgilerden sonra hızlı ve aktif olarak miele beyaz eşya, klima servis hizmetini kapınıza kadar getirmektedir. Servis prensibi olarak hizmetleri konusunda müşterisine bir yıl garanti olanağı sunan tezcan beyaz eşya kombi klima servisi, haftanın her günü yirmi dört saat siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli çalışmaktadır. Tezcan beyaz eşya kombi klima servisi, siz değerli müşterilerine miele buzdolabı, miele, çamaşır makinesi, miele,bulaşık makinesi, miele kurutma makinesi, miele klima, miele kurutma makinesi, miele fırın, miele set üstü ocak gibi hemen her çeşit beyaz eşya ürününde servis hizmeti vermektedir. Firmamız miele marka her ne çeşit ürün söz konusu olursa olsun montaj, demontaj ve kurulum hizmeti verebilme yeterliliğine sahip bir firma olarak, gerektiğinde orijinal yedek parça temini yapabilen bir firmadır. Garantili hizmet politikası konusunda titiz davranan firmamız orijinal yedek parçaların kullanımı sırasında oluşabilecek arıza durumlarına karşı da müşterisini bir yıl süreyle garanti kapsamında tutmaktadır.

Tezcan beyaz eşya kombi klima servis firması, siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu miele beyaz eşya klima servis hizmetlerini bütçe dostu bir strateji kapsamında planlamakta olup, olabildiğince minimal hata payı ile kaliteli servis desteğinde bulunmaktadır.

Yeni Çamlıca Miele Küçük Ev Aletleri - Yeni Çamlıca Miele Beyaz Eşya - Yeni Çamlıca Miele Buzdolabı - Yeni Çamlıca Miele Derin Dondurucu - Yeni Çamlıca Miele Çamaşır Makinesi - Yeni Çamlıca Miele Kurutma Makinesi - Yeni Çamlıca Miele Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yeni Çamlıca Miele Bulaşık Makinesi - Yeni Çamlıca Miele Fırın - Yeni Çamlıca Miele Mikrodalga Fırın - Yeni Çamlıca Miele Ocak - Yeni Çamlıca Miele Set Üstü Ocak - Yeni Çamlıca Miele Seramik ocak - Yeni Çamlıca Miele Aspiratör - Yeni Çamlıca Miele Set Üstü Fırın - Yeni Çamlıca Miele Su Arıtma Cihazı - Yeni Çamlıca Miele Ankastre Ürünler - Yeni Çamlıca Miele Ankastre Fırınlar - Yeni Çamlıca Miele Ankastre Ocaklar - Yeni Çamlıca Miele Ankastre Domino Ocaklar - Yeni Çamlıca Miele Ankastre Aspiratörler - Yeni Çamlıca Miele Ankastre Davlumbazlar - Yeni Çamlıca Miele Davlumbazlar - Yeni Çamlıca Miele Televizyonlar - Yeni Çamlıca Miele Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yeni Çamlıca Miele Isıtıcılar - Yeni Çamlıca Miele Klima - Yeni Çamlıca Miele Elektrikli Süpürge - Yeni Çamlıca Miele Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ