Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kazım Karabekir Miele Servisi

Kazım Karabekir Miele Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kazım Karabekir Miele servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kazım Karabekir Miele Servis Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Kazım Karabekir Miele Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Beyaz eşya tercihinde kullanıcıların ilk tercihi olan Kazım Karabekir Miele beyaz eşya teknolojisi ile de kullanıcıların en önemli tercihi olarak öne çıkıyor. Kazım Karabekir Miele servisi ile de kullanıcıların en önemli tercihi olan Kazım Karabekir Miele Çamaşır Makinası, Çamaşır makineleri, Bulaşık Makinesi, Bulaşık Makineleri, Yıkayıcı kurutucular, Yıkayıcı kurutucu, Buzdolabı, Davlumbaz, Ocak, Ocaklar Servis Merkezi servisi ile kullanıcılara hizmet sunuyor.

Bir telefon kadar size yakın olan Kazım Karabekir Miele , İstanbul’un yoğun ve hızlı yaşamı içinde kullanıcılara ivedi çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyor.

Kazım Karabekir Miele servisi ile İstanbul’da çözüm sunan Kazım Karabekir Miele , çağrı merkezine gelen arıza kaydını teknik ekiplere yönlendiren merkez gezici servi aracını adresinize yönlendirerek en kısa sürede arızanıza çözüm buluyor.

Bu sayede İstanbul’un yoğun ve karmaşık hayatı içinde pratik ve kolay çözümler sunarak sorunlarınıza çözüm sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kullanıcıların hayat standartına ve güvenine önem veren Kazım Karabekir Miele , bu noktada kullanıcıların ilk tercihi olarak öne çıkıyor. Hızlı ve güvenilir işlemleriyle müşterilerin sorunlarına pratik çözümler üreten Kazım Karabekir Miele servisi beyaz eşya arızası çözümünde müşterilerin ilk tercihi durumundadır.

Kazım Karabekir Miele ankastre ve beyaz eşyalar evlerimizin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alırken emsalsiz tasarımı ve Alman kalitesi ile birçok kişi tarafından tercih edilen bir markadır.

Alman tasarımı olan ve kalitesi ile adından sıkça bahsettiren Kazım Karabekir Miele ürünlerinin herhangi bir tamir, onarım, bakım ve parça değişimi konusunda hizmet sunan Kazım Karabekir Miele Servisi miz bu bölgesinin yanı sıra İstanbul’un her ilçesine gününde servis hizmeti sunmaktadır. Uzman ekiplerimizin hünerli elleri ile tamir edilen cihazlarınız en kısa süre içinde %100 garanti ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Kazım Karabekir Miele Servisi ile Etkin ve Garantili Çözümler

Cihazların garanti süresinin dolması ile birlikte zaman içinde yaşanan teknik sorunlar, kullanıcı hataları, periyodik bakım dönemleri için bir servis arayışı içinde iseniz Kazım Karabekir Miele Servisi sizlere özel servis hizmeti sunmaktayız.

Ankastre ve beyaz eşyalarda yaşanan her türlü sorunda etkin ve aynı zamanda garantili bir hizmet sunmaktayız. her zaman için sorumluluklarının farkında olan ekibimiz ile arıza tespitlerinin ardından kalıcı çözümler getirirken arızaların giderilmesi, parça değişimlerinin yapılması ile birlikte de 1 yıllık bir garantiyi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman en iyisi olmak adına çalışırken genişleyen servis ağımız ile her yere gününde ulaşmakta ve siz değerli müşterilerimize hizmeti bekletmeden kolaylıkla sunmaktayız. Kazım Karabekir Miele Servisi olarak her zaman güveninize layık olmak için çalışmaktayız.

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Kazım Karabekir Miele Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Kazım Karabekir Miele Küçük Ev Aletleri - Kazım Karabekir Miele Beyaz Eşya - Kazım Karabekir Miele Buzdolabı - Kazım Karabekir Miele Derin Dondurucu - Kazım Karabekir Miele Çamaşır Makinesi - Kazım Karabekir Miele Kurutma Makinesi - Kazım Karabekir Miele Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kazım Karabekir Miele Bulaşık Makinesi - Kazım Karabekir Miele Fırın - Kazım Karabekir Miele Mikrodalga Fırın - Kazım Karabekir Miele Ocak - Kazım Karabekir Miele Set Üstü Ocak - Kazım Karabekir Miele Seramik ocak - Kazım Karabekir Miele Aspiratör - Kazım Karabekir Miele Set Üstü Fırın - Kazım Karabekir Miele Su Arıtma Cihazı - Kazım Karabekir Miele Ankastre Ürünler - Kazım Karabekir Miele Ankastre Fırınlar - Kazım Karabekir Miele Ankastre Ocaklar - Kazım Karabekir Miele Ankastre Domino Ocaklar - Kazım Karabekir Miele Ankastre Aspiratörler - Kazım Karabekir Miele Ankastre Davlumbazlar - Kazım Karabekir Miele Davlumbazlar - Kazım Karabekir Miele Televizyonlar - Kazım Karabekir Miele Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kazım Karabekir Miele Isıtıcılar - Kazım Karabekir Miele Klima - Kazım Karabekir Miele Elektrikli Süpürge - Kazım Karabekir Miele Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP