Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Ünalan Lacanche Servisi

Ünalan Lacanche Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ünalan Lacanche servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ünalan Lacanche Servisi

Ünalan Lacanche servisi, fırın ya da diğer aletler konusunda Ünalan Lacanche markasına yakışır bir şekilde hizmet veren ve verdiği hizmetlere garantiler veren bir teknik servistir. Uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile Ünalan Lacanche servisi her geçen gün alanında çok daha iyi bir hale gelmektedir. Sürekli kendini geliştiren ve bu konuda gerekli eğitimler ile ön plana çıkan Ünalan Lacanche servisi aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile de müşterilerine destek sağlamaktadır. Ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerinin mağduriyetini engelleyen Ünalan Lacanche servisi her geçen gün büyümeye devam eden yapısı ile alanın markası haline gelmiştir.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca teknik servis için gerekli olan tüm çalışmaları yapan Ünalan Lacanche servisi, teknik ekibine ürünler ile ilgili eğitim vermektedir. Gelişen teknoloji ile değişen bu ürünler için sadece tecrübe yeterli değildir. Tecrübe yanında eski ürünler için sağlanan bilgiler de Ünalan Lacanche servisi tarafından yapılacak çalışmalarda yetersiz görünmektedir. Bu bakımdan Ünalan Lacanche servisi ürünlerin özellikleri ile ilgili ve teknolojinin getirdiği servis teknikleri ile ilgili çalışanlarına sürekli eğitim vermektedir. Verilen bu eğitim gerek bakım çalışmasında gerek tamir çalışmasında hız ve kalite bakımından en etkili unsurlar arasında yer almaktadır. Günümüzde eğitimli teknik ekip ile istenen servis çalışmasını veren servis sayısının azlığı düşünüldüğünde Ünalan Lacanche servisi bu konuda alanında en iyi ve en önde yer alan marka haline gelecektir.

Ünalan Lacanche ürünlerin bakımını titizlik ile gerçekleştiren Ünalan Lacanche servisi, tamir için de orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Tamir işleminde kullanılan orijinal yedek parçalar Ünalan Lacanche servisinin ürünlere eski performansını sağlamasına yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan geniş bir yedek parça potansiyeli bulunan Ünalan Lacanche servisi yaptığı tamir işlemleri ile genelde sıkıntısız bir şekilde işlemi tamamlamaktadır. Ünalan Lacanche servisi bu konuda garantiler de vermektedir. Tamir işlemi sonrasında aynı şekilde ortaya çıkan arıza için Ünalan Lacanche servisi ücretsiz olarak tamir desteği sağlamaktadır. Böylece yapılan tamir işlemi de son derece kısa sürede son bulmasına rağmen kaliteli şekilde çözüme ulaştığından Ünalan Lacanche servisi güvenli şekilde tamir işlemi sonrasında garanti vermektedir.

Ünalan Lacanche Küçük Ev Aletleri - Ünalan Lacanche Beyaz Eşya - Ünalan Lacanche Buzdolabı - Ünalan Lacanche Derin Dondurucu - Ünalan Lacanche Çamaşır Makinesi - Ünalan Lacanche Kurutma Makinesi - Ünalan Lacanche Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ünalan Lacanche Bulaşık Makinesi - Ünalan Lacanche Fırın - Ünalan Lacanche Mikrodalga Fırın - Ünalan Lacanche Ocak - Ünalan Lacanche Set Üstü Ocak - Ünalan Lacanche Seramik ocak - Ünalan Lacanche Aspiratör - Ünalan Lacanche Set Üstü Fırın - Ünalan Lacanche Su Arıtma Cihazı - Ünalan Lacanche Ankastre Ürünler - Ünalan Lacanche Ankastre Fırınlar - Ünalan Lacanche Ankastre Ocaklar - Ünalan Lacanche Ankastre Domino Ocaklar - Ünalan Lacanche Ankastre Aspiratörler - Ünalan Lacanche Ankastre Davlumbazlar - Ünalan Lacanche Davlumbazlar - Ünalan Lacanche Televizyonlar - Ünalan Lacanche Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ünalan Lacanche Isıtıcılar - Ünalan Lacanche Klima - Ünalan Lacanche Elektrikli Süpürge - Ünalan Lacanche Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ