Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Şeyhli Lacanche Servisi

Şeyhli Lacanche Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Şeyhli Lacanche servis imkanından yararlanabilirsiniz

Şeyhli Lacanche Servisi

Şeyhli Lacanche servisi, fırın ya da diğer aletler konusunda Şeyhli Lacanche markasına yakışır bir şekilde hizmet veren ve verdiği hizmetlere garantiler veren bir teknik servistir. Uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile Şeyhli Lacanche servisi her geçen gün alanında çok daha iyi bir hale gelmektedir. Sürekli kendini geliştiren ve bu konuda gerekli eğitimler ile ön plana çıkan Şeyhli Lacanche servisi aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile de müşterilerine destek sağlamaktadır. Ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerinin mağduriyetini engelleyen Şeyhli Lacanche servisi her geçen gün büyümeye devam eden yapısı ile alanın markası haline gelmiştir.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca teknik servis için gerekli olan tüm çalışmaları yapan Şeyhli Lacanche servisi, teknik ekibine ürünler ile ilgili eğitim vermektedir. Gelişen teknoloji ile değişen bu ürünler için sadece tecrübe yeterli değildir. Tecrübe yanında eski ürünler için sağlanan bilgiler de Şeyhli Lacanche servisi tarafından yapılacak çalışmalarda yetersiz görünmektedir. Bu bakımdan Şeyhli Lacanche servisi ürünlerin özellikleri ile ilgili ve teknolojinin getirdiği servis teknikleri ile ilgili çalışanlarına sürekli eğitim vermektedir. Verilen bu eğitim gerek bakım çalışmasında gerek tamir çalışmasında hız ve kalite bakımından en etkili unsurlar arasında yer almaktadır. Günümüzde eğitimli teknik ekip ile istenen servis çalışmasını veren servis sayısının azlığı düşünüldüğünde Şeyhli Lacanche servisi bu konuda alanında en iyi ve en önde yer alan marka haline gelecektir.

Şeyhli Lacanche ürünlerin bakımını titizlik ile gerçekleştiren Şeyhli Lacanche servisi, tamir için de orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Tamir işleminde kullanılan orijinal yedek parçalar Şeyhli Lacanche servisinin ürünlere eski performansını sağlamasına yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan geniş bir yedek parça potansiyeli bulunan Şeyhli Lacanche servisi yaptığı tamir işlemleri ile genelde sıkıntısız bir şekilde işlemi tamamlamaktadır. Şeyhli Lacanche servisi bu konuda garantiler de vermektedir. Tamir işlemi sonrasında aynı şekilde ortaya çıkan arıza için Şeyhli Lacanche servisi ücretsiz olarak tamir desteği sağlamaktadır. Böylece yapılan tamir işlemi de son derece kısa sürede son bulmasına rağmen kaliteli şekilde çözüme ulaştığından Şeyhli Lacanche servisi güvenli şekilde tamir işlemi sonrasında garanti vermektedir.

Şeyhli Lacanche Küçük Ev Aletleri - Şeyhli Lacanche Beyaz Eşya - Şeyhli Lacanche Buzdolabı - Şeyhli Lacanche Derin Dondurucu - Şeyhli Lacanche Çamaşır Makinesi - Şeyhli Lacanche Kurutma Makinesi - Şeyhli Lacanche Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Şeyhli Lacanche Bulaşık Makinesi - Şeyhli Lacanche Fırın - Şeyhli Lacanche Mikrodalga Fırın - Şeyhli Lacanche Ocak - Şeyhli Lacanche Set Üstü Ocak - Şeyhli Lacanche Seramik ocak - Şeyhli Lacanche Aspiratör - Şeyhli Lacanche Set Üstü Fırın - Şeyhli Lacanche Su Arıtma Cihazı - Şeyhli Lacanche Ankastre Ürünler - Şeyhli Lacanche Ankastre Fırınlar - Şeyhli Lacanche Ankastre Ocaklar - Şeyhli Lacanche Ankastre Domino Ocaklar - Şeyhli Lacanche Ankastre Aspiratörler - Şeyhli Lacanche Ankastre Davlumbazlar - Şeyhli Lacanche Davlumbazlar - Şeyhli Lacanche Televizyonlar - Şeyhli Lacanche Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Şeyhli Lacanche Isıtıcılar - Şeyhli Lacanche Klima - Şeyhli Lacanche Elektrikli Süpürge - Şeyhli Lacanche Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ